Kwiecień 2014

Przegląd prasy 2014

 

Styczeń 2014
Luty 2014
Marzec 2014
Kwiecień 2014
Maj 2014


30.04.
2014 r.
/

STRAŻNICY SMUKŁEJ SYLWETKI
"NWoda jest cennym aktywatorem naszego metabolizmu. Autor artykułu z "Życia na gorąco" przypomina, że aby zachować smukłą sylwetkę należy pić regularnie i małymi porcjami wodę mineralną. Jeśli będziemy mało pić, to nasza przemiana materii będzie wolniejsza, więc nie należy zapominać o regularnym sięganiu po wodę.18.04.
2014 r.
Magdalena Lalik

WODA - PO CO JĄ PIĆ?
"Nie bez powodu mówi się o wodzie, że to płyn życiodajny. Jest ona bowiem podstawą funkcjonowania naszego organizmu. Przyjmuje się, że bez jedzenia możemy żyć 7 dni, ale bez wody - zaledwie 3". Tak zaczyna się artykuł Magdaleny Lalik, który opisuje, jak ważne w naszym życiu jest picie wody i co robić aby nie dopuścić do odwodnienia organizmu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem. Więcej>>>PM

CISOWIANKA: PO I KWARTALE ODNOTOWALIŚMY DWUCYFROWĄ DYNAMIKĘ SPRZEDAŻY
Jak podaje przedstawicielka firmy Cisowianka, wzrasta poziom świadomości konsumentów dotyczący wyboru wody do picia. Poziom sprzedaży Cisowianki w ubiegłym roku był wysoki co pozowiło utrzymać firmie pozycję lidera w kategorii wód mineralnych. Więcej>>>14. 04. 
2014 r.
Hubert Wójcik

PO MUSZYNIANKĘ SIĘGAJĄ SPORTOWCY
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panem Leszkiem Cidyłą, kierownikiem działu sprzedaży i promocji Spółdzielni Pracy Muszynianka, mówiący m.in. o planach Spółdzielni na nadchodzący rok. Więcej >>>14. 04. 
2014 r.
Anna Mroziak

PRODUCENT CISOWIANKI ZAINWESTUJE 14 MLN ZŁ
W rozmowie przeprowadzonej z "Portalem Spożywczym" PR manager Cisowianki, Agata Berndt, poinformowała, że firma Polskie Zdroje do której należy marka Cisowianka zamierza zainwestować około 14 mln złotych w innowacyjne przedsięwzięcia m.in. rozwój centrum magazynowego, laboratorium oraz nowoczesną linię butelkującą. Więcej>>>04.
2014 r.
Anna Żuk

WODA
Polecamy tekst Anny Żuk z miesięcznika SHAPE w którym znajduje się wiele rzeczowych i poprawnych merytorycznie informacji dotyczących wody.  W artykule zostały szczegółowo opisane różnego rodzaju wody. Autorka opisuje czym charakteryzują się wody wysoko, średnio i niskozmineralizowane, a także wody lecznicze. Omawia także wody wodociągowe czy oligoceńskie. W tekście znajdują się także informacje o zaletach twardej wody, której tak boja się Polacy, a to właśnie woda twarda, a zwłaszcza wysokozmineralizowana mineralna niesie ze sobą krzyści zdrowotne! Jak podaje autorka, picie wód z kranu, w przeciwieństwie do picia wód mineralnych, nie niesie ze sobą żadnych udowodnionych korzyści dla zdrowia. Polecamy zatem zapoznianie się z kwietniowym numerem miesięcznika SHAPE, szczególnie z działem "Kuchnia pod lupą" gdzie znajduje się ten obszerny artykuł o wodzie.

 

Top