Katarzyna Bosacka

 
Nie tylko dla Pań
18 września 2006 r.


 

 

Przez ostatni tydzień w TVN Style wiele mówiło się o wodzie mineralnej . Audycję prowadziła red. Katarzyna Bosacka, która jest autorką niedawno opublikowanego bardzo ciekawego artykułu w Gazecie Wyborczej pod tytułem „Cała prawda o laniu wody”.
Artykuł ten można przeczytać również na naszej stronie >>>

Pani Kasia jest kierownikiem Działu Zdrowia i Urody w "Wysokich obcasach" i prowadzi „Salon piękności” w TVN Style, gdzie dwie inteligentne kobiety, dwie serdeczne przyjaciółki, dwie zapracowane dziennikarki - mają różne pomysły na poprawiane urody i dbanie o siebie. Chcą, tak jak każda kobieta, być piękne, zdrowe i wiecznie młode. Razem szukają odpowiedzi na pytanie - jak by to zrobić?

Klaudia nie boi się eksperymentów, testuje i pyta. Kasia mimo, że wie o kosmetykach już prawie wszystko, wciąż czyta i pyta. Przyznają się do swoich niedoskonałości i nie wstydzą się mówić o słabościach. Wobec siebie są szczere, aż do bólu - nie boją się krytyki - potrafią się śmiać same z siebie!

„Salon Piękności” to propozycja dla kobiet, które chcą czuć się dobrze we własnym ciele, znajdują chwilę na pielęgnację i chcą być na bieżąco z urodowymi nowinkami. Pomaga wam przebrnąć przez gąszcz propozycji firm kosmetycznych i otwierają oczy kobiet na podstępne chwyty marketingowe, aby mogły wybrać jedynie to, co jest skuteczne.

Mówi także o tym, co pić, aby to co pijemy służyło waszemu  zdrowiu i urodzie.

Od września pod koniec każdego odcinka programu Kasia i Klaudia będą odpowiadały na PYTANIA Z FORUM INTERNETOWEGO „Salonu piękności” na stronie www.tvnstyle.pl i z LISTÓW DO REDAKCJI. Zachęcamy was więc do oglądania „Salonu piękności” w TVN Style, zadawania pytań na forum i pisania na adres salonpieknosci@tvn.pl.

Program prowadzą Kasia Bosacka i Klaudia Carlos.


Top