Akcja Mikołajowa 2019

 

 

 

Grudzień 2019 r. W ramach Akcji Promocyjno -Mikołajowej po raz czternasty raz odwiedziliśmy nasze zaprzyjaźnione fundacje.

Św.Mikołaj wraz z pomocnikami z z firmy ALDO -AMBAR oraz redakcji Woda dla zdrowia, w dniu 6 grudnia zawitał do Fundacji Brata Alberta, oraz fundacji Anny Dumnej „Mimo Wszystko”, obie te fundacje znajdują się w Radwanowicach. Trzeba było to zobaczyć - radość...że nie zawiedliśmy i tak potrzebna woda, oraz napoje będą w zasięgu ręki ( Dzięki znaczącemu wsparciu rozlewni wód- mn: Sółdzielni Pracy-Piwniczanka, oraz Wytwórni Wód -”Mineral” Sp.j.ZPChr, oraz naszych macierzystych firm udało się dostarczyć znaczące ilości wody mineralnej , oraz napojów funkcjonalnych dla podopieczych fundacji). Do Placówki opiekuńczo – wychowawczej typu specjalistyczno-terapeutycznego- Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP w Krakowie pojechaliśmy w poniedziałek- 9 grudnia.- Oczywiście jak co roku woda mineralna, napoje funkcjonalne, oraz tak..tak...- nie obyło się bez dostarczenia słodyczy oraz praktycznych podarunków dla dziewcząt z placówki opiekuńczej z ulicy Lenartowicza. Ich radość, uśmiech, uściski oraz wdzięczność sióstr – ogromne dla nas wzruszenie, oraz przekonanie, że należy... i warto pomagać.

 

 

W imieniu wszystkich obdarowanych, oraz naszym, składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy przyczynili się do zorganizowania tej szczytnej akcji.

 

Dziękujemy

Redakcja programu „Woda dla zdrowi,  Firma "AMBAR",  "ALDO"

.

Top