Luty 2014

Przegląd prasy 2014

 

Styczeń 2014
Luty 2014
Marzec 2014
Kwiecień 2014
Maj 2014


28.02. 2014 r.
/

SZCZAWNICA-KURORT W STYLU SZWAJCARSKIM W PIĘKNEJ DOLINIE GRAJCARKA
Magazyn "Rewia" zachęca do odwiedzenia Szczawnicę, która obecnie przeżywa swój renesans. W artykule możemy przeczytać o historii tego miejsca, pochodzeniu nazwy tego odradzającego się kurortu, a także o oferowanych obecnie przez uzdrowisko zabiegach.  Więcej>>>20.02. 
2014 r.
Natasza Wysocka

ZŁA SŁAWA SMAKOWYCH
Zachęcamy do lektury artykułu z "Kroniki Beskidzkiej" dotyczącego wód smakowych. Spacjalnie dla tej gazety, dietetyczka Justyna Cieślica przeanalizowała etykiety tzw. wód smakowych. Napoje te jednak nie mogą zastąpić wody w codziennej diecie, gdyż zawiarają szereg "ulepszaczy" - barwniki, aromaty - nie tylko naturalne ale także te tańsze, sztuczne czy słodziki, które utrudniają wchłanianie wielu biopierwiastków. Więcej>>>14.02. 
2014 r.
abc

MINERALNA DO PICIA I DO ZUPKI
Polecamy artykuł z "Gazety Olsztyńskiej" dotyczący wody w diecie dzieci. Autor tekstu poleca wody mineralne jako odpowiednie do picia i przygotowywania posiłków dla maluchów. Należy pamiętać o doborze odpowiedniego rodzaju wody w zależności od wieku pociechy, ponieważ niemowlętom należy podawać wody o niższej mineralizacji niż np. dzieciom w wieku przedszkolnym. Więcej>>>10-16.02. 
2014 r.
Agnieszka Pacuła

CZEGO CI DODA ZDROWA WODA
Zachęcamy do lektury artykułu z tygodnika "Twoje Imperium" poświęconego balneoterapii. W uzdrowiskach stosowane są różne metody wodolecznictwa. Terapia odbywa się za pomocą picia mineralnych wód leczniczych, inhalacji czy też kąpieli. Na różne rodzaje dolegliwości stosuje się inne wody o odmiennych właściwościach. Więcej>>>


 
3.02. 2014 r.
Beata Drewnowska

VITAQUA CHCE ZALAĆ POLSKĘ ZDROWĄ WODĄ
W dodatku do "Rzeczpospolitej" - "Dobra Firma" ukazał się artykuł, w którym czytamy o nowej marce Vitamizu, będącej w ofercie firmy Vitaqua. Marka ta oferuje napoje, które są połączeniem wody i różnych dodatków, np. kofeiny.
W artykule tym podano szereg nieprawidłowych określeń w stosunku do wód butelkowanych i innych napojów, przypisując im cechy "zdrowej wody". Więcej>>


 

Top