Java

Znalezione obrazy dla zapytania java- woda

Znalezione obrazy dla zapytania java woda

Naturalna woda

mineralna  

Polecana przez

jako doskonała woda
profilaktyczno-zdrowotna  przydatna do odkwaszania organizmu

Zawartość składników mineralnych w mg/L

  Kationy:
  
 wapniowy Ca++........................10,00
   magnezowy Mg++......................0,37
   sodowy Na+............................254,00  
   potas K +....................................0,91

   Aniony:
   
wodorowęglanowy HCO3--......357,80
   siarczanowy SO42-......................7,81
   chlorkowy Cl-.............................26,40
   fluorkowy Cl-................................1,28
    wodorowęglany.......................357,80

   Suma składników mineral. -837 mg/l

Dostępna w sklepie ALDO - Zabierzów ul. Rodziny Poganów 7 
tel 12 285 15 06 

PRODUCENT
JAVA Sp.zo.o
36-206 Humniska 
tel. 602 442 063

 


 

Woda JAVA - jest wodą alkaliczną - (zasadową), wyróżniającą się na tle innych wód butelkowanych wysokim współczynnikiem pH o wartości 9,2. Sprawia to że jest przydatna w odkwaszaniu organizmu.

Jest to woda średnioznineralizowna o ogólnej mineralizacji 825,0 mg/l. W śród anionów dominującą rolę odgrywają: jony wodorowęglanowy i węglanowy sumie 521,3 mg/l, a wśród kationów przeważa jon sodowy – 254,5 mg/l.

Wysokie pH wody ma duże znaczenia dla naszego zdrowia – przede wszystkim pozwala na utrzymanie prawidłowego bilansu kwasowo-zasadowego w organizmie, a to m.in. na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu pokarmowego. Wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i witalność.

Wysokie pH wody Java utrzymuje się nawet po jej zagotowaniu, dlatego może być stosowana w różnej formie, również jako dodatek do zagęszczonych soków, sporządzania ciepłych napojów itp.

Oprócz tego woda Java posiada ujemny wskaźnik Redox. (-570 mv przy źródle). Potencjał Redox –  jest miarą zdolności do oddawania i przyjmowania elektronów)Jest to wskaźnik związany z teorią wolnych rodników,mówiąca o tym, że w trakcie metabolizmu komórkowego powstają tzw. wolne rodniki. Im ich mniej, tym zdrowsze są nasze komórki. Spożywanie wody o ujemnym potencjale redox, wpływa dodatnio na organizm, gdyż woda staje się antyutleniaczem, eliminującym wolne rodniki.

Woda alkaliczna JAVA to produkt deficytowy. W Polsce wydobywana jest jedynie ze źródła na Podkarpaciu z głębokiego odwiertu w Humniskach na Podkarpaciu w okolicach Brzozowa, w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski. Warto zaznaczyć, że naturalnych ujęć wody alkalicznej na świecie jest zaledwie kilka.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania woda java

 

Top