Marzec 2014

Przegląd prasy 2014

 

Styczeń 2014
Luty 2014
Marzec 2014
Kwiecień 2014
Maj 2014


28-39.03. 2014 r.
Magdalena Tulecka, Jacek Majewski

"Muszynkanka" - NA ZDROWIE
W weekendowym dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej" ukazał się ubszerny artykuł dotyczący walorów naturalej wody mineralnej "Muszynianka". Picie tej wody mineralnej niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla naszego zdrowia jak i urody, bowiem jest to produkt nie tylko spożywczy ale także odżywczy. Woda ta zawiera wysoką ilość wodorowęglanów, wapnia, a przede wszystkim magnezu, który bierze udział w ponad 300 procesach biochmicznych zachodzących w naszym organizmie. Picie "Muszynianki" wpłwa korzystnie na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie.  28.03. 2014 r.
Beata Marcińczyk

WIOSNA, DROGI HANDLOWCU!
Tematem miesiąca w "Poradniku Handlowca" jest sezon wiosenny w handlu. Na wiosnę to napoje, a przede wszystkim wody wychodzą na pierwszy plan. Autorka tekstu przypomina, że w czasie wysiłku fizycznego nie wystarczy picie zwykłej wody, a wody mineralnej, która jest bogata w minerały, więc producenci powinni zadbać o ich dostępnośc i szeroki asortyment na sklepowych półkach, tak aby każdy konsument mógł znaleźć np. wodę w odpowiedniej pojemności, którą będzie mógł zabrać ze sobą do biegania, na spacer czy do szkoły.27.03. 
2014 r.
Kosmetyczka - Iwona Szumiło

CZY WODA SIARCZKOWA LECZY TRĄDZIK?
W dziale porad magazynu "Przyjaciółka" znaleźć można porady udzialane czytelnikom przez ekspertów. Jedno z pytań dotyczyło leczniczego wpływu wód siarczkowych na skórę i leczenia trądziku za jej pomocą. Kosmetyczka, Iwona Szumiło poleca tego typu terapię w wspomagającą leczenie trądziku, a także łuszczycy czy atopowego leczenia skóry. W przypadku takich dolegliwości wskazane są kąpiele w wodach siarczkowych, które znaleźć można m. in. w Krzeszowicach, Busku-Zdroju czy Solcu-Zdroju.24.03. 
2014 r.
PM/PortalSpożywczy

CISOWIANKA PRACUJE NAD CAŁKOWICIE BIODEGRADOWALNYM TWORZYWEM NA OPAKOWANIA
Jak podaje "Portal Spożywczy" producent naturalnej wody mineralnej Cisowianka w trosce o środowisko naturalne pracuje obecnie nad nowym, biodegradowalnym tworzywem na opakowania. Więcej>>>24.03. 
2014 r.
Anastazja Bezduszna

OSIEM SZKLANEK WODY
W weekendowym dodatku do "Gazety Wrocławskiej" ukazał się artykuł "Osiem szklanek wody", którego autorka zajęła się problemem niedostatecznej ilości wody spożywanej przez Polaków, bowiem aż 80 % z nas pije w ciągu dnia za mało wody. Tylko co piąty Polak wie, że optymalna dzienna dawka wody mineralnej to 8 szklanek, a większość ankietowanych nie wypija nawet polowy zalecanej ilości.20.03. 
2014 r.
WODA MUSZYNIANKA PRZESZŁA DUŻĄ ZMIANĘ WIZERUNKU
Woda mineralna "Muszynianka" przeszła kompleksową restylizację marki. Odświeżone zostało logo, etykiety oraz butelka. Na PortaluSpożywczym możemy przeczytać, że "całość prezentuje się nowocześniej, atrakcyjniej i bardziej elegancko". Więcej 
12.03. 
2014 r.
JED

SZKLANKA DLA NERKI
13 marca obchodzony jest Światowy Dzień Nerki. W związku z tym dniem redakcja "Eksperessu Ilustrowanego" przypomina, jak ważną rolę odgrywa picie wody dla poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka.Więcej>>>
Top