Aktualności

9 x Cisowianka!
Maj 28, 2018

9 x Cisowianka!

Cisowianka laureatem godła Superbrands już dziewiąty raz z rzędu.

24 maja 2018 roku w nowo otwartym Hotelu Europejskim w Warszawie najsilniejsze i najbardziej wartościowe polskie marki nagrodzone zostały godłem Superbrands i Superbrands Polska Marka.
Po raz dziewiąty z rzędu laureatem tego cennego trofeum została CISOWIANKA,
co jest potwierdzeniem siły tej marki i zaufania jakim od lat obdarzają ją konsumenci.

Badanie Superbrands to jedno z szerzej zakrojonych konsumenckich badań rynku w Polsce, które uwzględnia wszystkie istotne marki w każdej z badanych branż. Tegoroczny Proces Certyfikacji składał się z badania, przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia na próbie ponad 15 tysięcy polskich konsumentów oraz ocen ekspertów Rady Marek. Jedynie marki, które były wyjątkowo chętnie rekomendowane przez konsumentów i jednocześnie ocenione pozytywnie przez ekspertów, miały szansę na uzyskanie tytułu.

 

W imieniu marki CISOWIANKA godło Superbrands i Superbrand Polska Marka odebrała PR Manager Cisowianki – Agata Berndt Wazelin.

Nagrodę Honorową Superbrands za budowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie otrzymała Janina Ochojska. Odbierając honorową nagrodę Superbrands Janina Ochojska dołączyła do grona takich laureatów jak Krzysztof Penderecki, Robert Lewandowski, Jerzy Buzek, Agnieszka Radwańska, Lech Wałęsa czy Henryka Bochniarz.

Laureatami nagrody Culture.pl Superbrands, od siedmiu lat przyznawanej przez Superbrands Polska we współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza, zostali: Olga Tokarczuk i Cyfrowa Biblioteka Narodowa POLONA.

 

 

 

 

Top