Image 1

Najnowsze wiadomości

 • Październik 14, 2016

  14.10.2016 r. Dziś odwiedziliśmy placówkę opiekuńczo-wychowawczą typu specjalistyczno-wychowawczego prowadzoną przez Siostry Służebniczki NMP w Krakowie. Przekazaliśmy wody mineralne dla Podopiecznych placówki. Miejsce to odwiedzamy zawsze z radością, widząc ile serca Siostry wkładają w opiekę nad przebywającymi tam dziećmi. Nasza woda to kropla w morzu potrzeb tego typu placówek, ale zawsze niesie wiele radości. Zachęcamy do odwiedzenia strony placówki i pomocy np. w formie przekazania 1% podatku, który pomoże sfinansować kolejne wakacje dla podopiecznych!

 • Październik 13, 2016

  13.10.2016 r. Magnez, zaliczany do najcenniejszych biopierwiastków, pełni w ludzkim organizmie wyjątkową rolę. Bierze udział w przebiegu fotosyntezy, uczestniczy w ważnych reakcjach enzymatycznych. Aktywuje, jak dotychczas udało się ustalić, ponad 320 enzymów. Coraz lepsze metody badań analitycznych umożliwią zapewne odkrycie nowych właściwości tego niezwykłego pierwiastka który, jak mówił prof. Julian Aleksandrowicz, jest „królem życia“. Przypominamy niezwykle ważny tekst prof. dr hab. Alfredy Graczyk.

 • Październik 11, 2016

  11.10.2016 r. Decyzją Rady Programowej i Organizatorów Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki Spółdzielnia Pracy "Muszynianka" otrzymała prestiżowe wyróżnienie - Diament Polskiej Jakości, za produkt - naturalną wodę mineralną "Muszynianka".

 • Październik 06, 2016

  06.10.2016 r. Oferta ZL Nałęczów Zdrój powiększyła się o MOJĄ PIERWSZĄ CISOWIANKĘ – dedykowaną najmłodszym naturalną wodę mineralną Cisowianka w małych butelkach o pojemności 0,33 litra które idealnie pasują do tornistrów i plecaków, zaopatrzone w specjalny ułatwiający picie korek. Dzięki temu dzieci w przedszkolu czy szkole będą mogły mieć naturalną wodę mineralną Cisowianka zawsze przy sobie i bez problemu napiją się kiedy będą miały taką potrzebę.

 • Październik 03, 2016

  03.10.2016 r. Jeszcze kilka dni temu jesień pokazała nam, że potrafi być piękna, złota. Choć dziś za oknami deszcz i słota, to mamy nadzieję, że piękna aura wróci do nas już niebawem. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia jesiennego filmu prezentującego Uzdrowisko Ciechocinek jesienią. Park zdrojowy prezentuje się o tej porze roku!

 • Wrzesień 27, 2016

  27.09.2016 r. Trwa nabór do kolejnej edycji społeczno-edukacyjnej akcji Strefa Zdrowia Muszynianki. Akcja ta skierowana jest do przedszkolaków i ich opiekunów i ma na celu wykształcanie w dzieciach od najmłodszych lat zdrowych nawyków żywieniowych oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Do tej edycji akcji może dołączyć aż 100 placówek przedszkolnych, na których zgłoszenia producent czeka do 5 października!

 • Wrzesień 26, 2016

  26.09.2016 r. Jak podaje „Portal Spożywczy” nie znaleziono powiązania z bieżącą produkcją wody Żywiec Zdrój Żywioł z incydentem, który miał miejsce w Bolesławcu. Na stronie Portalu można zapoznać się z oficjalnym stanowiskiem producenta. Jak dotychczas ustalono w zakupionej zgrzewce znalazło się 11 butelek pochodzących z sierpniowej produkcji oraz jedna butelka z kwietnia, w której znaleziono trzy obce substancje, w tym alkohol etylowy. Więcej szczegółów na stronach „Portalu Spożywczego”.

 • Wrzesień 11, 2016

  12.09.2016 r. W dniach 4-6 września 2016 r., na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie, odbyła się XVI Międzynarodowa Konferencji Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza „Jawny i Utajony Niedobór Magnezu” oraz XIII Sympozjum z cyklu Pierwiastki Śladowe w Środowisku–Problemy Ekologiczne i Analityczne. W pierwszym dniu Konferencji odbyło się Walne Zebranie Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. Prof. Juliana Aleksandrowicza, na którym wybrano nowy Zarząd Towarzystwa. Miło nam również poinformować o przyjęciu przez Zarząd Główny PTMag, w poczet Członków Honorowych Towarzystwa, mgr Tadeusza Wojtaszka, kierownika Programu "Woda dla Zdrowia".

 • Wrzesień 09, 2016

  11.09.2016 r. Jak co miesiąc zapraszamy czytania naszego przeglądu prasy. We wrześniu „wodnym” tematem dominującym w prasie była czystość wód wodociągowych oraz poidełek montowanych przez wodociągi w szkołach. My wybraliśmy artykuły, które dotyczą wód mineralnych.

Top