Image 1

Najnowsze wiadomości

 • Marzec 24, 2017

  24.03.2017r. Światowy Dzień Wody w tym roku zbiegł się w czasie z wykładem, który mieliśmy okazję przeprowadzić dla pracowników Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. w oddziale w Łodzi. Wykład pt. "Woda jako ważny składnik pożywienia" został przeprowadzony w ramach dni poświęconych zdrowiu zorganizowanych przez Towarzystwo w krajowych oddziałach. Miał na celu zwrócenie uwagi na fakt, jak ważną rolę w naszej diecie odgrywa picie wody oraz jak dobrać odpowiednią wodę do potrzeb organizmu np. w czasie dnia pracy. Dzięki firmie ZL Nałęczów Zdrój w czasie naszej prelekcji, każdy mógł nadrobić brak "szklanki wody" popijając Cisowiankę Perlage.

 • Marzec 14, 2017

  14.03.2017r. Cisowianka została sponsorem tytularnym dwóch wiodących cykli rowerowych organizowanych przez Zamana Group. Marka aktywnie angażuje się w imprezy sportowe, zachęcając do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Cisowianka Mazovia MTB Marathon to cykl maratonów rowerowych organizowany przez utytułowanego polskiego kolarza Cezarego Zamanę. Rozgrywany w najpiękniejszych rejonach Polski, oferuje zróżnicowane pod względem trudności trasy oraz zapewnia każdemu amatorowi zdrową rywalizację i możliwość posmakowania tej wyjątkowej dyscypliny kolarskiej.

 • Luty 23, 2017

  23.02.2017r. Problem bólu stawów oraz dyskomfortu mięśni np. po treningu dotyczy wielu z nas, niezależnie od wieku. Z bólami mięśni i stawów borykają się zarówno osoby starsze, jak i młodzi ludzie aktywni fizycznie. Wielką pomocą na tego typu dolegliwości może być Karma Rub - w 100% naturalny, płynny magnez z mineralnych źródeł Australii. Jednorazowa aplikacja to zaledwie kilka kropel preparatu wcieranego w bolące miejsce. Już po pierwszej aplikacji można jednak poczuć znaczną różnicę, gdyż wysoka ilość magnezu zawarta w Karma Rub jest naturalną receptą na różnego typu dolegliwości bólowe.Nie bez przyczyny magnez jest nazywany pierwiastkiem życia.

 • Luty 16, 2017

  16.02.2017r. Osoby podróżujące samolotami nie mogą wnieść na ich pokład własnej butelki wody mineralnej, którą muszą wyrzucić przed kontrolą. Aby ugasić pragnienie kierują się więc do lotniskowych sklepów, gdzie niestety zmuszone są zakupić małą butelkę wody za kilkakrotnie wyższą cenę niż w normalnym sklepie. Czy tak wysokie ceny wody są jednak uzasadnione? Problem ten znalazł się obecnie pod lupą Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 • Luty 15, 2017

  15.02.2017r. Mineralik i przyjaciele to przewodnicy po świecie składników mineralnych zawartych w wodach mineralnych. Każda woda jest bowiem tak dobra jak ilość zawartych w niej składników mineralnych, a po ich świecie szczególnie dzieci oprowadza Mineralik na stronie internetowej producenta wody "Mineral Zdrój". Zapraszamy do świata Mineralika, Sodka,Wapci, Magnezjusza i innych przyjaciół naszego organizmu!

 • Luty 07, 2017

  06.02.2017r. Wydawać by się mogło, że styczeń jest "martwym" miesiącem jeśli chodzi o temat wody w prasie, jednak w ubiegłym miesiącu pojawiło się wiele artykułów poświęconych wodzie. W naszym przeglądzie prasy umieściliśmy wybrane materiały. Szerokim echem medialnym odbił się raport Najwyższej Izby Kontroli dotyczący jakości wód wodociągowych. Cieszy także fakt, że redaktorzy nie zapomnieli o informowaniu czytelników, że wodę należy pić cały rok.

 • Luty 03, 2017

  03.02.2017r. Awans marki Cisowianka do pierwszej trójki Rankingu Najcenniejszych Marek w Polsce dziennika Rzeczpospolita w kategorii napojów bezalkoholowych ! Już po raz 13 „Rzeczpospolita" przy współpracy firmy doradczej Acropolis Advisory i pod patronatem Ministerstwa Rozwoju oceniła 330 krajowych znaków towarowych pod względem ich wartości oraz siły i mocy rynkowej. W tym prestiżowym Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek CISOWIANKA awansowała na 3 miejsce w kategorii Napoje Bezalkoholowe.

 • Styczeń 30, 2017

  30.01.2017r. Otyłość jest jedną z głównych chorób cywilizacyjnych naszych czasów. Zła dieta i brak ruchu mogą w wielu przypadkach doprowadzić do nadwagi, która może skończyć się otyłością. Osobom walczącym z dodatkowymi kilogramami i chcącym zadbać o swoje zdrowie na przeciw wychodzi Uzdrowisko Ciechocinek, oferując tygodniowe pobyty odchudzające. Pobyt w uzdrowisku może być początkiem nowego, zdrowego życia.

 • Styczeń 26, 2017

  26.01.2017r. Temat picia wody prosto z kranu wraca jak bumerang ze względu na lansowane przez przedsiębiorstwa wodociągowe akcje promujące wybieranie „kranówki” do codziennej konsumpcji zamiast wód butelkowanych. Pomysłodawcy takich promocji uzasadniają wybór wody wodociągowej do picia na co dzień proekologicznymi i prozdrowotnymi argumentami. Ich zdaniem woda z wodociągu nie wymaga opakowania, a więc pijąc ją konsument nie kupuje produktu w butelce, przez co ogranicza ilość produkowanych śmieci. Zastanówmy się jednak czy za tymi, wydawać by się mogło szczytnymi ideami przedsiębiorstw wodociągowych nie idzie jedynie chęć zysku oraz...sprytnie zawoalowana kampania marketingowa promująca własny produkt i czy faktycznie można postawić znak równości pomiędzy wodami z kranu a wodami butelkowanymi?

Top