2016-07-01     Bogusza, Haliny, Mariana     * Zdrowie i życie każdego człowieka, w dużej mierze zależy od rodzaju i jakości wody, jaką na co dzień pije - prof. Julian Aleksandrowicz *

INFORMACJE OGÓLNE


 
Program ma charakter edukacyjno-informacyjny
i działa w ramach 
Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego
im. prof. Juliana Aleksandrowicza

 
 

"Zdrowie i życie każdego człowieka w dużej mierze zależy od rodzaju i jakości wody jaką na co dzień pije"

 

Prof. Julian Aleksandrowicz
20.08.1908 - 18.10.1988

 


RADA NAUKOWA PROGRAMU >>>Znajdź nas na Facebooku!


WSPÓŁPRACA


 
PRZEGLĄD PRASY
  artykuły
 i publikacje
  o wodzie


AKCJA EDUKACYJNA:

Woda dla zdrowia matki
i przyszłego pokolenia >>>


 WIADOMOŚCI MEDYCZNE >>>


AKCJE HUMANITARNE

Woda dla Sudanu
PAH dla powodzian


 


NEWSROOM
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości
- wpisz tu swój adres


 
listy@wodadlazdrowia.pl


Portal "Woda dla zdrowia"
w innych językach
Polish Society of Magnesium Science of the name of
prof. Julian Aleksandrowicz
albański, angielski, arabski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, hiszpański, holenderski, indonezyjski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski,

The Water for health
in other languages
Polish Society of Magnesium Science of the name of
prof. Julian Aleksandrowicz
shqipe, , العربية, български, hrvatski, český, dansk, eesti, suomi, français, ελληνικά, עברית,  हिन्दी , españ ol, nederlands, bahasa indonesia, lietuvių, latviešu, deutsch, english, português, русский, român, српски, slovenský, slovenski, svenska, türkçe, українська, magyar, italiano, 

 


 

AKTUALNOŚCI


Sportowcy to wiedzą - jod jest ważny!

29.06.2016 r. Gdy jesteśmy zmęczeni, brakuje nam witalności i energii rzadko zdajemy sobie sprawę, że może być to spowodowane brakiem biopierwiastków w naszej diecie takich jak magnez,wapń czy jod! Jod to nie tylko nadmorskie powietrze i właśnie o nim mówi Krystyna Guzik - wicemistrzyni świata w biathlonie!


Wydłużenie czasu trwania konkursu

27.06.2016 r. Rok szkolny zakończył się w piątek i niektórzy dopiero wyjechali na wakacje. W związku z tym wydłużamy czas na nadsyłanie zdjęć - ostateczny termin to 30.06.2016 r.! Ostatnie zgłoszenia przyjmujemy w samo południe! Dotychczas nadesłane zdjęcia umieszczamy w naszej galerii na Facebooku.


Twoja woda na lato

23.06.2016 r. Wraz z rozpoczęciem lata nad Polskę nadciągnęła fala upałów. Od kilku dni temperatury rosną, a WHO i lekarze ostrzegają, że gdy temperatury wzrastają powyżej 25 stopni ilość zgonów wzrasta o 30 procent! W gorące dni zawsze miejmy pod ręką butelkę wody mineralnej ponieważ bez niej łatwo o odwodnienie i przegrzanie organizmu! Radzimy jak wybrać odpowiednią wodę na lato i czego szukać w jej składzie!


Przegląd prasy

22.06.2016 r. Czerwcowa prasa obfituje w artykuły dotyczące wód mineralnych. Przy tworzeniu kilku opublikowanych tekstów zostaliśmy zaproszeni do współpracy, aby przedstawić świat wód butelkowanych. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczas opublikowanymi tekstami o wodach.


Zbędne polemiki tematu "jak woda"

15.06.2016 r. Przez ostatnich kilka lat, gdy zaczyna się okres lata w mediach i prasie sypią się „jak z rękawa" informacje dla konsumentów jakie wody powinno się pić - butelkowane czy kranowe. Jest ich tak ogromna ilość, że konsument przestaje już tego słuchać, a artykuły o tej tematyce omija. Nie dlatego, żeby nie był rządny wiedzy, ale polemiki są artykułowane w nadmiarze, więc niczemu nie służą.


Dzień Olimpijski

13.06.2016 r. Już w najbliższy piątek, 17 czerwca w Parku Zdrojowym w Wysowej-Zdroju odbędzie się Dzień Olimpijski. W ramach wydarzenia odbędą się rozgrywki "Biathlon dla każdego" prowadzone przez Polski Związek Biathlonu. Wydarzeniom patronuje "Wysowianka".


Siódmy Superbrands dla Cisowianki

07.06.2016 r. Już po raz siódmy Cisowianka otrzymała prestiżową nagrodę Superbrands! Tytuł przyznany marce po raz kolejny pokazuje wielkie uznanie jakim cieszy się ona na krajowym rynku.


Konkurs "Zabierz wodę nad wodę!"

25.05.2016 r. Już dziś rusza nasz najnowszy konkurs "Zabierz wodę nad wodę!". Konkurs trwa do 26 czerwca, a aby zdobyć nagrody należy...udokumentować na zdjęciach butelkę swojej ulubionej wody w plenerze! Zabierzcie wodę nad wodę i do dzieła!


Strefa Zdrowia Muszynianki

24.05.2016 r. Tylko do 30 maja można zgłaszać się do akcji "Strefa Zdrowia Muszynianki". Akcja ta adresowana jest do dzieci w wiek przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów. Ma na celu edukację najmłodszych w zakresie zdrowego żywienia i stylu życia.


Nowy spot "Piwniczanki"

20.05.2016 r. Okolice Piwnicznej-Zdroju i malownicze tereny Popradzkiego Parku Krajobrazowego to piękne miejsce na weekednowy wypad czy wakacyjny odpoczynek. Te malownicze tereny stały się także scenerią najnowszego spotu naturalnej wody mineralnej "Piwniczanka" wydobywanej w Piwnicznej-Zdroju. Warto zobaczyć!


Konkurs Wysowianki

17.05.2016 r. Producent naturalnej wody mineralnej "Wysowianka" zachęca do słuchania najnowszej reklamy wody w stacji RMF FM aby wygrać atrakcyjny weekend dla dwóch osób w ośrodku Biawena w Wysowej Zdroju. 


Nowa MAGiCa z jodem

16.05.2016 r. MagiCa z jodem to nowa woda na rynku, która zawiera magnez, wapń oraz niezwykle cenny pierwiastek jakim jest jod! Teraz po jod nie trzeba jeździć nad morze, a dzięki wodzie MagiCa osoby prowadzące aktywny tryb życia będą mogły w łatwy sposób uzupełnić utracone biopierwiastki.  ARCHIWUM AKTUALNOŚCI >>>


KATALOGI
       
 


UCZESTNICY PROGRAMU 

 Wody wysokozmineralizowane
 
 Wody średniozmineralizowane


WODY BUTELKOWANE

 Wody o wysokiej mineralizacji
Wody o średniej mineralizacji
Wody o niskiej mineralizacji
Wody stołowe funkcjonalne
Wody lecznicze

 

WODY GOSPODARCZE
Wody do kąpieli
Deszczówka


URZĄDZENIA DO WODY

KOSMETYKI DO WODY


 

SKLEP INTERNETOWY
wody mineralne i lecznicze

produkty uzdrowiskowe
kosmetyki uzdrowiskowe
 


OGŁOSZENIA

 

ZAKUP ROZLEWNI

Inwestor zainteresowany jest zakupem średniej wielkości rozlewni wód mineralnych i źródlanych.

Oferty prosimy przesłać na adres sklepaldo@ambar.pl lub kontakt telefoniczny na nr 12 285-15- 06  


 

 DRUGIE OGŁOSZENIE:

ZAKUP DUŻEJ ROZLEWNI

Inny Inwestor zainteresowany jest zakupem rozlewni wód mineralnych i źródlanych, o wielkości produkcji rocznej ponad 40 milionów zł 

Oferty prosimy przesłać na adres marketing@ambar.pl 
lub kontakt telefoniczny
na nr 12 257-93-60  


 

Ilość odsłon:
  Przewodnicząca RN: Prof. dr hab. Alferda Graczyk, Zespół: dr Małgorzata Pieniak, mgr Tadeusz Wojtaszek, mgr Monika Wojtaszek, Piotr Rudzki, 
Patronat:
PTMag, Administracja: AMBARTelefony do redakcji: 12 285-47-76, 12 257-93-60, Telefon do sklepu: 12 -285 -15 -06 e-mail: listy@wodadlazdrowia.pl, redakcja@wodadlazdrowia.pl