Święto Wód Mineralnych Muszyna

Organizatorzy:

     

Partnerzy:

   


 Dodatkowe informacje:

www.muszyna.pl
www.mgok.muszyna.pl
www.mda.krakow.pl


Zapowiedzi w mediach: 

 

ŚWIĘTO WÓD MINERALNYCH W MUSZYNIE

W dniach 10 – 11 sierpnia 2013 roku w Muszynie odbędzie się „Święto Wód Mineralnych” organizowane przez Burmistrza Miasta  i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie. Współorganizatorem Święta jest Krajowa Izba Gospodarcza „Przemysł Rozlewniczy” i Polskie Towarzystwo Magnezologiczne im. prof. Juliana Aleksandrowicza - Program „Woda dla zdrowia”.

Zapraszamy Państwa do udziału w tym Święcie, które ma bogaty program artystyczny 
i merytoryczny.

Centrum wydarzeń będzie Amfiteatr „Zapopradzie” w Muszynie. W programie przewidziane są liczne występy estradowe, pokazy i konkursy. Szczegółowy program znajdziecie tutaj.

Program „Woda dla zdrowia” będzie miał swoje stoisko, gdzie prezentowane będą wody mineralne
i źródlane z całej Polski, które będzie można degustować, a także uzyskać informacje o ich walorach zdrowotnych. Przewidziane są również liczne konkursy z nagrodami.

Producenci - partnerzy prezentacji:

 
             
               
 

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, które czynne będzie w sobotę od 15:00 – 20:00 oraz w niedzielę od 12:00 - 20:00.

Wszystkich, a szczególnie tych, którzy nie będą mogli przyjechać do Muszyny, zapraszamy przed ekrany telewizorów. W niedzielę, na żywo w TVP o godz. 16.50 będzie przeprowadzony wywiad z organizatorami święta: Janem Golbą - Burmistrzem Miasta i Gminy Uzdrowiskowej MuszynaIzabelą Bajorek - Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Muszynie, oraz z Tadeuszem Wojtaszkiem - kierownikiem programu "Woda dla zdrowia". Rozmowy poprowadzi Pani Jolanta Michalska z TVP.

W niedzielę o godzinie 17:30 w Amfiteatrze “Zapopradzie” odbędzie się prelekcja dotycząca wartości zdrowotnych wód mineralnych i źródlanych.


Dodatkowy program realizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą "Przemysł Rozlewniczy" i Polskie Towarzystwo Magnezologiczne im. prof. Juliana Aleksandrowicza - program "Woda dla zdrowia" Zobacz >>>

 

 

Top