Koncert charytatywny

Koncert charytatywny na rzecz fundacji
"Dzieło pomocy dzieciom"

Koncert charytatywny na rzecz dzieci z Fundacji "Dzieło Pomocy Dzieciom"

 

Dnia 4 czerwca 2013 roku w auli Akademii Górniczo Hutniczej budynku U2 odbędzie się VIII Koncert Charytatywny dla Podopiecznych Fundacji Ruperta Mayera „Dzieło Pomocy Dzieciom”.

Koncert pt. „Michał Zabłocki i Przyjaciele” prowadzić będzie krakowski poeta Michał Zabłocki.
W tym roku wystąpi również
Olek Klepacz z zespołem oraz zespół CITY. W holu Auli będzie można nabyć cegiełkę dla Ani walczcej z mukowiscydozą. Cegiełką jest kalendarz z rysunkami Agaty Dębickiej - Zabłockiej i tekstami Michała Zabłockiego.

Za pośrednictwem programu "Woda dla zdrowia", Producenci wód mineralnych i źródlanych przekazali swoje produkty dla wszystkich Gości przybyłych na koncert. Każdy będzie mógł również otrzymać informację dotyczącą poszczególnych rodzajów wód znajdujących się na naszym stoisku.

Wody przekazane na ten cel przez ich producentów to: Muszynianka, Piwniczanka, Kryniczanka, Krystynka, Wysowianka, Buskowianka- Zdrój, Cisowianka, Cisowianka-Perlage, Białowieski Zdrój, Mineral-Zdrój, Celestynka, Rymanów- Zdrój, Vytautas, Perła Swoszowic, Staropolanka i MinerVita. Wśród wód leczniczych będą: Jan, Zuber i Słotwinka z Krynicy Zdroju, oraz Józef, Henryk i Franciszek z Wysowej Zdroju

Żadna z osób biorących udział w pracy nad organizacją koncertu oraz wykonawcy nie pobiera wynagrodzenia.

Jedynym przychodem dla dzieci z DPD będą pieniądze ze sprzedaży biletów na koncert, które można nabyć przelewając określoną kwotę na podane niżej konto i odebrać bilety przed wejściem na koncert lub zakupić za gotówkę przed wejściem na komcert. Wszystkie wpływy z koncertu będą oficjalnie podane.

"Dzieło Pomocy Dzieciom"
Fundacja Ruperta Mayera
ul. Rajska 10, 31-124 Krakw
Bank: PKO BP I O/Krakw
Nr konta: 72 1020 2892 0000 5102 0169 7192
Tytuł przelewu: Koncert Magda
Cena biletu - cegiełki/osobę 50 zł

Serdecznie polecamy udział w koncercie.

 

Top