Festiwal Nauki

XIII Festiwal Nauki w Krakowie


 

Festiwal Nauki - sprawozdanie

XIII FESTIWAL NAUKI  W KRAKOWIE

 

Miło nam poinformować, iż w dniach 16-18 maja 2013 roku odbywa się w Krakowie XIII Festiwal Nauki pod hasłem "Oblicza wody". Organizatorami Festiwalu są uczelnie i instytuty naukowe Krakowa.

Centrum wydarzeń to Rynek Główny, na którym odbywa się Festyn Nauki oraz między innymi teren Collegium Medicum UJ, przy ul. Św. Anny. W programie są liczne wykłady, spotkania, występy estradowe, wycieczki, wystawy, pokazy, gry, a nawet regaty wioślarskie i wyścigi smoczych łodzi.

Szczegółowy plan wydarzeń Festiwalu Nauki "Oblicza wody" można zobaczyć na stronie www.festiwalnauki.ur.krakow.pl
Program „Woda dla zdrowia ” również uczestniczy w Festiwalu. Przygotowaliśmy stoisko wspólnie z Wydziałem Farmaceutycznym - Zakładem Bromatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, które jest zlokalizowane, na dziedzińcu Collegium Medicum UJ przy ul. Św. Anny nr 12. Nr stoiska B6.
Prezentujemy na nim wody mineralne i źródlane oraz informujemy o ich walorach i propagujemy wiedzę o zaletach picia wód naturalnych z możliwością ich degustacji. Możliwość zwiedzania:

 - 16 i 17 maja 2013 r. g. 11.00-18.00

 - 18 maja 2013 r. g. 11.00-16.00W czasie prezentacji przeprowadzamy również konkursy na temat wiedzy o wodzie, wodach mineralnych i źródlanych oraz ich znaczeniu dla zdrowia.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tej imprezie, bo jest to niebywała okazja do poszerzenia swojej wiedzy o wodach do picia, zapoznania się z naszą działalnością, do bezpośredniej rozmowy z osobami przygotowującymi informacje na portalu „Woda dla zdrowia” oraz pracownikami naukowymi Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące wody.

Zachęcamy też Państwa do udziału w konkursach na temat wiadomości o wodzie i jej znaczeniu dla zdrowia. Wśród odwiedzających nasze stoisko rozlosujemy nagrody, dlatego prosimy o przygotowanie swoich wizytówek z podaniem adresu e-mail, na który wyślemy wylosowanym osobom informacje o nagrodzie.

Producenci - partnerzy prezentacji:

 

Top