Filtry Aquaphor

 

Producent:
Aquaphor Poland Sp. z o.o.

ul. Marszałkowska 80
00-517 Warszawa
tel.  518 966 118
fax: 22 616 25 83
 

e-mail: aquaphor@aquaphor.pl

www.aquaphor.pl

 


AQUAPHOR - światowy producent i lider w sprzedaży szerokiej gamy systemów do oczyszczania wody, od ponad 18 lat opracowuje dla swoich klientów najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie.

Firma powstała w 1992 roku. Dziś firma AQUAPHOR zatrudnia ponad tysiąc pracowników i działa poprzez rozbudowaną sieć partnerów, oferujących filtry AQUAPHOR milionom rodzin w ponad 20 krajach świata.

AQUAPHOR POLAND Sp. z o.o. to wyjście naprzeciw oczekiwaniom milionów Polaków, codziennie zmagających się z problemami twardej, zażelazionej i przesyconej chlorem wody.


Firma AQUAPHOR, światowy producent filtrów do wody, którego oddział od kilku lat istnieje także w Polsce, została uhonorowana tytułem LIDERA NOWYCH TECHNOLOGII, przyznawanym przez Kapitułę Ogólnopolskiego Programu NOWE TECHNOLOGIE, który ma na celu wyłanianie, przedstawianie opinii publicznej oraz promowanie firm inwestujących w najnowsze technologie w celu uzyskania jak najwyższej jakości oferowanych produktów.

Firma AQUAPHOR została nagrodzona za całokształt działań prowadzonych w zakresie wdrażania nowych technologii i innowacyjność w procesach produkcyjnych. Zaznaczono, że w kilku obszarach AQUAPHOR osiąga najwyższy poziom technologiczny, podnosząc tym samym standard rozwiązań będących na rynku.

Certyfikat Lider Nowych Technologii >>>

Patronami konkursu są jednostki badawcze: Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii oraz Instytut Technik Innowacyjnych. Więcej informacji o firmie i produktach AQUAPHOR na www.aquaphor.pl

 


PRODUKTY AQUAPHOR


AQUAPHOR Stiron

Jeżeli w kranie płynie twarda woda, to pod wpływem zwiększonej temperatury odkłada się kamień kotłowy w rurach instalacji i na elementach grzejnych podgrzewaczy wody i kotłów oraz pralek i zmywarek do naczyń.

Przyspiesza to ich niszczenie oraz znacznie zwiększa zużycie energii.

Dlatego do wody przeznaczonej do celów gospodarczych stosuje się zmiękczacze wody montowane na przewodach doprowadzających wodę do urządzeń.

Prezentujemy Państwu filtry AQUAPHOR Stiron, zapobiegające osadzaniu się kamienia w pralkach i zmywarkach.

 

 

Top