Finał Konkursu Woda, którą lubię

 

 

 

Partnerzy konkursu

 

"Woda, którą lubię"

 

 

FINAŁ KONKURSU DLA CZYTELNIKÓW PORTALU "WODA DLA ZDROWIA"

"WODA, KTÓRĄ LUBIĘ"

 

  

 

Wszystkim czytelnikom biorącym udział w konkursie "Woda, którą lubię" serdecznie dziękujemy za nadesłane prace. Wszystkie zdjęcia i opisy wód oceniało Jury w którego skład wchodzą:

Przewodnicząca:
dr Monika Wojtaszek – Dziadusz – Akademia Sztuk Pięknych, Wydział Form Przemysłowych
Członkowie:
dr Małgorzata Pieniak – redakcja portalu Woda dla zdrowia
mgr Eleonora Kozak – redakcja portalu Woda dla zdrowia
mgr Anna Miły – Dział marketingu firmy Ambar

Wpłynęło wiele ciekawych prac, jednak Jury biorąc pod uwagę kreatywność zdjęcia oraz opis wybrało 10 zdjęć i opisów wód, które prezentujemy poniżej.

Serdecznie gratulujemy!

Miejsce 1

PIWNICZANKA – ZIELONY KOLOR BUTELKI - NATURA

Piję zawsze naturalną wodę mineralną Piwniczanka, ponieważ jest bardzo smaczna. Zielony kolor butelki kojarzy się z naturą – zielenią roślin. Piwniczanka ma mocny skład -  zawiera dużo magnezu!

Paweł Sobolewski

 


 9 kolejnych miejsc

MUSZYNIANKA

Smakowałem i próbowałem w życiu wielu wód mineralnych i stwierdziłem, że woda mineralna Muszynianka jest najlepszą wodą dostępną w naszych sklepach. Muszyniankę piję od czasu kiedy dowiedziałem się z żoną, że jest to znakomite źródło mikro i makroelementów. Ta skarbnica składników mineralnych charakteryzuje się wysoką zawartością biopierwiastków między innymi wapnia, który jest podstawowym budulcem zębów i kości oraz magnezu, który decyduje o prawidłowych czynnościach układu immunologicznego i mięśniowo-nerwowego. Muszynianka jest niskonasycona  ale wysokomineralizowana. Dla mnie jest bardzo zdrowa i wyśmienita na wszystkie dni roku. Ma naprawdę przystępną cenę zakupu. Posiada też dużą ilość wodorowęglanów, które regulują procesy trawienne. Dlatego Muszynianka jest bardzo cenną wodą profilaktyczno-zdrowotną. Regularne jej picie służy zdrowiu i wspaniałemu samopoczuciu, wypijam dziennie jedną butelkę czyli 1,5 litra.

Jerzy Rajca


WYSOWIANKA

Tytuł fotografii: Na wszelki wypadek Wysowianka !

Opis fotografii: Piję wodę „Wysowianka” ponieważ spędzam od kilku lat wakacje w okolicach Wysowej, bardzo lubię te strony i wiem, że woda ta pochodzi z bardzo dobrego źródła.

Adam Falkowski 

STAROPOLANKA 2000
Nie ma jak Staropolanka. Nasz Pawełek praktycznie od kilku tygodni swojego życia uwielbia niegazowaną Staropolankę. Nie żadne herbatki, soki itp, ale właśnie wodę z przepięknej Polanicy-Zdrój znajdującej się w majestatycznych Górach Stołowych. Najzdrowszą wodę - Staropolankę.

Michał Machnacki 


CISOWIANKA
Piję Cisowiankę, bo smak tej wody mi odpowiada. Jest on najbardziej naturalny spośród wód, które dotąd piłam.
 
Anna Toporowska

STAROPOLANKA – KIBIC EURO 2012
Zawsze pijemy wodę z cała rodziną podczas meczów, to zdjęcie zostało zrobione podczas meczu euro 2012.
 
Jan Kuś
 

USTRONIANKA
Woda „Ustronianka” to moja ulubiona woda, ponieważ jest ona produkowana w miejscu mi bardzo bliskim w którym spędziłem już wiele wspaniałych chwil i mam nadzieje, że spędzę jeszcze nie jedną. Ustronianka zawsze towarzyszy mi w podróżach w góry jak i na popołudniowe czy wieczorne spacery. Zawsze, gdy jadę z kolegami pograć w piłkę czy na wypad w góry pierwsza rzecz jaką robię to udaję się do sklepu by kupić Ustroniankę. Ustronianka to moja koleżanka, z którą spędzam aktywnie czas.
 
Kamil Waliczek

SZKLANKA PRAWDZIWEGO NAWODNIENIA - NAŁĘCZOWIANKA
Dziś przedstawiam Państwu: Szklankę prawdziwego nawodnienia dzięki której zaspokajam swe pragnienia.
Nalewając do niej wodę Nałęczowiankę, Wypełniając po brzegi całą szklankę, Wiem, że zaraz wezmę wody duży łyk I całe moje ciało nawodnie w mik. Lubię wodę średniozmineralizowaną Do moich potrzeb dostosowaną.
Zawsze w sklepie wybieram tę wodę, Gdyż dbam o swoje zdrowie i urodę. Woda ta się w mej szklance dobrze prezentuje, A co najważniejsze wyśmienicie smakuje. 
 
Agata Filipiak 

 


ŻYWIEC ZDRÓJ
Woda Żywiec Zdrój jest doskonałą wodą do tworzenia różnych napojów i soków owocowych. Moja wnuczka bardzo lubi tworzenie takich ciekawych mikstur, które chętnie później pije. Woda Żywiec Zdrój doskonale się do tego nadaje.
 
Dorota Duda

  


MUSZYNA
W ciągu dnia i o zmroku,
orzeźwia mnie woda  z Górskiego Potoku!
 
Zofia Janik 

 


Więcej o programie

Głównym celem programu „Woda dla zdrowia”, jest propagowanie wód o doskonałych walorach jakościowych, które poprzez swą czystość i brak zanieczyszczeń chemicznych są przyjazne dla zdrowia człowieka. Portal służy także wiarygodnej rekomendacji, która umożliwia czytelnikom doskonałą pomoc przy wyborze najlepszej dla siebie wody.

Z informacji zawartych na stronie www.wodadlazdrowia.pl często korzystają także dziennikarze, którzy cytują publikacje zawarte na portalu, jak również zapraszają ekspertów z redakcji portalu „Woda dla zdrowia” do wypowiedzi na temat wód mineralnych w mediach takich jak: prasa, radio, TV.

Na stronach portalu znajdują się profesjonalne opracowania na temat wód oraz aktualne informacje z branży. Dodatkowo portal prezentuje konkretne produkty oraz rekomenduje wody mineralne tych producentów, których skład mineralny wody posiada określone przepisami warunki zdrowotne oraz spełnia określone w przepisach normy sanitarne.

Portal „Woda dla zdrowia” działa pod patronatem Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza. Nad merytoryczną częścią portalu czuwa Rada Naukowa oraz Zespół Konsultantów, dzięki czemu wiadomości zamieszczone na portalu oparte są na ich profesjonalnej wiedzy. Portal otwarty jest również dla innych podmiotów, które chcą uczestniczyć w propagowaniu walorów wody dla zdrowia człowieka.

Organizatorem konkursu "Woda, którą lubię" jest: Agencja Promocyjno Handlowa AMBAR. Sponsorami w konkursie są producenci wód butelkowanych.

 
Top