Konkurs "Woda, którą lubię"

 

 

Partnerzy konkursu

"Woda, którą lubię"

 


 Laureaci konkursu >>>

Konkurs dla czytelników portalu „Woda dla zdrowia”

Woda, którą lubię”

 

Portal „Woda dla zdrowia” jest bardzo popularnym źródłem informacji o wodzie oraz o roli wody, jaką pełni w życiu człowieka. Edukacyjny charakter portalu sprawia, że czytelnicy dzięki zamieszczanym na stronie informacjom stają się bardziej świadomymi konsumentami - wybierają i dostosowują wodę najlepszą dla swojego organizmu.

Oglądalność portalu „Woda dla zdrowia” przekroczyła DWA MILIONY. Jest to niewątpliwie dowód na to, że artykuły i publikacje zamieszczane na stronie są interesujące, a grono czytelników zwiększa się z miesiąca na miesiąc.

Specjalnie na tę okazję, redakcja portalu przygotowała konkurs dla internautów i wszystkich czytelników zainteresowanych tematyką wód, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najbardziej kreatywnych czytelników odwiedzającego portal „Woda dla zdrowia”.


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody należy:

  • przesłać kreatywne zdjęcie ulubionej wody lub z ulubioną wodą mineralną;

  • przesłać krótki opis dlaczego pijesz wodę prezentowaną na zdjęciu;

  • zdjęcie + opis wysłać na maila

    portal@wodadlazdrowia.pl wraz z danymi osobowymi;

Zwycięzcą nagrody głównej będzie osoba, której zdjęcie i opis zostanie uznane przez Jury za najbardziej pomysłowe. Dodatkowo redakcja portalu przyznaje kolejne 9 miejsc za przesłanie nietypowych zdjęć z ulubioną wodą mineralną.

REGULAMIN >>>


Nagrodami w konkursie będą zestawy różnych wód mineralnych oraz upominki tematyczne związane z wodami.Więcej o programie

Głównym celem programu „Woda dla zdrowia”, jest propagowanie wód o doskonałych walorach jakościowych, które poprzez swą czystość i brak zanieczyszczeń chemicznych są przyjazne dla zdrowia człowieka. Portal służy także wiarygodnej rekomendacji, która umożliwia czytelnikom doskonałą pomoc przy wyborze najlepszej dla siebie wody.

Z informacji zawartych na stronie www.wodadlazdrowia.pl często korzystają także dziennikarze, którzy cytują publikacje zawarte na portalu, jak również zapraszają ekspertów z redakcji portalu „Woda dla zdrowia” do wypowiedzi na temat wód mineralnych w mediach takich jak: prasa, radio, TV.

Na stronach portalu znajdują się profesjonalne opracowania na temat wód oraz aktualne informacje z branży. Dodatkowo portal prezentuje konkretne produkty oraz rekomenduje wody mineralne tych producentów, których skład mineralny wody posiada określone przepisami warunki zdrowotne oraz spełnia określone w przepisach normy sanitarne.

Portal „Woda dla zdrowia” działa pod patronatem Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza. Nad merytoryczną częścią portalu czuwa Rada Naukowa oraz Zespół Konsultantów, dzięki czemu wiadomości zamieszczone na portalu oparte są na ich profesjonalnej wiedzy. Portal otwarty jest również dla innych podmiotów, które chcą uczestniczyć w propagowaniu walorów wody dla zdrowia człowieka.

Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie konkursu „Odsłoń nagrody”. Organizatorem konkursu dla jest: Agencja Promocyjno Handlowa AMBAR. Sponsorami w konkursie są producenci wód mineralnych.

Top