2 mln wejść


WYDARZENIA

Rok 2012

Ponad 2 miliony wejść na strony portalu „Woda dla zdrowia”


W pierwszej połowie sierpnia ilość odwiedzin portalu „Woda dla zdrowia” przekroczyła już 2 MILIONY, co utwierdza nas w przekonaniu, że materiały zawarte na portalu są interesujące dla czytelników, a ich grono zwiększa się z miesiąca na miesiąc.

Dodatkowo portal uruchomił swoją stronę na portalu społecznościowym www.facebook.com/wodadlazdrowia, gdzie również pojawiają się informacje o aktualnościach związanych z wodami mineralnymi oraz zdrowiem i zdrowym stylem życia.

Głównym celem programu „Woda dla zdrowia” jest propagowanie wód o doskonałych walorach jakościowych, które poprzez swą czystość i brak zanieczyszczeń chemicznych są przyjazne dla zdrowia człowieka.

Portal służy również wiarygodnej rekomendacji, którą staramy się przekazać czytelnikom, którzy dzięki temu mają doskonałą pomoc przy wyborze najlepszej dla siebie wody. Edukacyjno- informacyjny charakter naszego portalu podyktowany jest potrzebą uświadomienia społeczeństwu jak bardzo ważną rolę spełnia woda w naszym życiu i jak umiejętnie należy z niej korzystać.

Z informacji zawartych na stronie www.wodadlazdrowia.pl często korzystają także dziennikarze, którzy cytują publikacje zawarte na portalu, jak również zapraszają ekspertów z redakcji portalu „Woda dla zdrowia” do wypowiedzi na temat wód mineralnych w mediach takich jak: prasa, radio, TV. Od początku 2012 roku nasze opinie oraz teksty z portalu cytowano w kilkunastu artykułach prasowych, a artykuły autorstwa pana Tadeusza Wojtaszka oraz dr Małgorzaty Pieniak zostały wydane w magazynach traktujących o zdrowiu, a w numerze 32 tygodnika „Wprost” opublikowany został ranking popularnych wód butelkowanych autorstwa Tadeusza Wojtaszka.

Na stronach naszego portalu znajdują się profesjonalne opracowania na temat wód, jak również aktualne informacje z branży. Prezentujemy i rekomendujemy również produkty producentów, których wody wyróżnia skład mineralny, a produkcja spełnia określone przepisami kryteria sanitarne.

Portal Woda dla zdrowia działa pod patronatem Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza. Nad merytoryczną częścią portalu czuwa Rada Naukowa oraz Zespół Konsultantów, dzięki czemu wiadomości zamieszczone na portalu oparte są na ich profesjonalnej wiedzy. Portal otwarty jest również dla innych podmiotów, które chcą uczestniczyć w propagowaniu walorów wody dla zdrowia człowieka.

Program „Woda dla zdrowia” to jednak nie tylko portal i praca redakcyjna. Nasi eksperci z powodzeniem biorą udział w konferencjach i sympozjach naukowych oraz prowadzą wykłady dla osób zainteresowanych kwestią wód mineralnych m.in. dla lekarzy.

Nieprzerwanie, od siedmiu lat w grudniu organizujemy Pochód 100 Mikołajów, który wpisał się już na stałe w obraz Krakowa zimą i corocznie cieszy się zainteresowaniem mediów oraz mieszkańców Krakowa i turystów. Z pochodem Mikołajów powiązana jest także akcja charytatywna w ramach której Mikołaje dostarczają wody mineralne do placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz Fundacji „Mimo Wszystko”.

fot.tropicalbeachservices.com

Top