Cisowianka Prelage najlepszym produktem 2012 roku

Cisowianka Perlage najlepszym produktem
2012 roku

Cisowianka Perlage najlepszym produktem 2012 roku

 

W"Najlepszy Produkt 2012" to jedna z ważniejszych nagród branżowych na polsim rynku, ponieważ o jej przyznaniu decydują konsumenci. W badaniu przeprowadzonym przez instytut GfK Polonia mieli oni wskazać najlepsze ich zdaniem, wprowadzone na rynek w 2011 roku, produkty z branży FMCG. Badanie  przeprowadzono na reprezentatywnej próbie, wśród osób decydujacych lub współdecycujących o zakupach dla swojego gospodarstwa domowego. W rankingu uwzględniono aż 510 produktów. Najwięcej głosów w swojej kategorii uzyskała Cisowianka Perlage.
Tytuł „Najlepszy Produkt 2012” to kolejna ważna nagroda przyznana Cisowiance Perlage, którą wyróżniano już zarówno za smak i jakość, jaki i opakowanie. Ma na swoim koncie m.in. prestiżową nagrodę Superior Taste przyznawaną przez Międzynarodowy Instytut Smaku i Jakości, a także wiele nagród branżowych, m.in. tytuły: Luksusowej Marki Roku, Perły Rynku FMCG oraz Machina Design Awards.

Organizatorem badania „Najlepszy Produkt” jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca m.in. miesięcznika „Wiadomości Handlowe”

Informacja prasowa PURE PR  20 stycznia 2012 r.

Top