Wszystko o wodzie

WSZYSTKO O WODZIE

 Woda dla życia
 Wody butelkowane

 Wody wodociągowe

 Wody ze studni
 Wody do kąpieli
 
 

WODA NIE JEDNO MA IMIĘ 

W przyrodzie istnieje wiele rodzajów wody, a człowiek przystosowując ją do własnych potrzeb, nieustannie powiększa tę listę.

Mamy więc wody: opadowe, wody powierzchniowe, wody gruntowe, wody podziemne wody słodkie i wody słone, wody do picia i wody technologiczne, wody źródlane, wody mineralne, wody lecznicze, wody stołowe i wody wodociągowe i jeszcze kilkadziesiąt innych rodzajów wód. Ktoś doliczył się nawet ponad 150 nazw określających rodzaj wody. Nie o wszystkich będziemy pisać na naszych stronach, ale postaramy się opisywać przede wszystkim te wody, które mają wpływ na nasze zdrowie.

Są to zarówno wody mineralne, źródlane, stołowe i lecznicze, które można kupić w sklepie jak też wody wodociągowe, które czerpiemy z kranów w naszych domach. Ponadto pisać będziemy także, o wodach leczniczych stosowanych do kąpieli w zabiegach balneologicznych jak też stosowanych w kąpielach rekreacyjnych.

Na dalszych podstronach znajdziecie Państwo informacje wszelkiego rodzajach wodach, o naszych akcjach i wydarzeniach godnych odnotowania, aktualne informacje dotyczące przepisów i innych regulacji związanych z użytkowaniem wód i wiadomości branżowe przeznaczone dla producentów wód i osób zainteresowanych tą branżą oraz informacje o osobach i firmach współpracujących z nami.

Zamieszczane będą informacje o działaniach na rzecz popularyzacji wiedzy o wodzie jako podstawowym składniku naszego pożywienia i niezbędnym tworzywie potrzebnym do naszego codziennego życia.

Znajdziecie tu również oferty sprzedaży i zakupu urządzeń związanych z wodą, usługami branżowymi i dla branży wodnej, ofertami współpracy itp.

Na koniec dla rozrywki znajdziecie Państwo ciekawostki związane z wodą, o uzupełnienie których prosimy również naszych czytelników.

Życzymy miłej lektury!

Aktualizacja - wrzesień 2011 r.

 

Top