Aktualnosci

Uzdrowiska Konstancin-Zdrój i Nałęczów na targach Vital Sport oraz TT Warsaw
Listopad 20, 2017

"W zdrowym ciele, zdrowy duch” to hasło, które od dawna przyświeca działalności Grupy Uzdrowiska Polskie. W imię tej idei przedstawiciele z Uzdrowiska Konstancin-Zdrój oraz Uzdrowiska Nałęczów wezmą udział w Targach Vital Sport w Ostródzie (18-19 listopad) oraz w turystyczno-medycznych Targach TT Warsaw w Warszawie (23-25 listopad)

Nikt nie rozumie potrzeb i wymogów zdrowego i aktywnego stylu życia bardziej, niż eksperci z uzdrowisk. To właśnie oni, na co dzień spotykają się z osobami, których zdrowie zostało wystawione na próbę przez los. Podczas targów, na specjalnie utworzonych stanowiskach, specjaliści podzielą się swoją wiedzą oraz zaproszą na bezpłatne konsultacje.

Targi Vital Sport

Szerzenie wiedzy na temat zdrowego stylu życia oraz zapobieganiu chorobom jest dla nas niezwykle istotne, dlatego obecność na Targach Vital Sport jest naturalną konsekwencją edukacji Polaków, wszędzie tam, gdzie mamy możliwość dotarcia do potencjalnych Kuracjuszy. Zarówno w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój, jak i w Uzdrowisku Nałęczów posiadamy specjalne dedykowane pakiety prozdrowotne, które cieszą się wielką popularnością wśród naszych Gości - mówi Michał Kolankiewicz, kierownik biura marketingu Uzdrowiska Konstancin- Zdrój i Uzdrowiska Nałęczów. - Dzisiaj, profilaktyka zdrowotna jest niezmiernie ważna, o ile nie najważniejsza. Staramy się też nieustannie podkreślać, że rozwój świadomości połączony z aktywnością fizyczną oraz relaksem to jedna z najważniejszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi Grupy Uzdrowiska Polskie.

W ramach III edycji targów sportowych Vital Sport Arena będzie można wykonać bezpłatne konsultacje i badania w specjalnej Strefie Zdrowia takie jak: mammografia, pomiar ciśnienia, badanie słuchu, pomiar poziomu tkanki tłuszczowej, a także będzie można honorowo oddać krew. Targi odbędą się w hali EXPO Mazury S.A. przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie.

Targi TT Warsaw

Najważniejszym wydarzeniem targowym tej jesieni są 25. Targi TT Warsaw, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 23-25 listopada w Warszawie.

Podczas wydarzenia, rokrocznie spotykają się tu wszyscy miłośnicy wypoczynku oraz szeroko pojętej turystyki, w tym także turystki medycznej, sanatoryjnej i uzdrowiskowej. Są to jedne z największych targów w Środkowo-Europejskiej Europie, na których co roku pojawia się blisko 450 wystawców z 50 krajów: Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji, obu Ameryk i Karaibów. Na przestrzeni 25 lat targi TT Warsaw stały się rozpoznawalną marką o międzynarodowej renomie.

- Misją targów TT Warsaw, podobnie jak i Uzdrowisk Konstancin-Zdrój i Nałęczów, jest wyznaczanie nowych trendów m.in. w turystyce medycznej. To unikalna szansa na zaprezentowanie wyjątkowych i nowoczesnych usług naszych obiektów, jak i dotarcie do nowych potencjalnych klientów. Cieszymy się, że w tym roku będziemy mogli przedstawić naszą ofertę i niewątpliwe zalety tak licznemu gronu odwiedzających targi osób. Rodzimy potencjał turystki uzdrowiskowej rośnie w siłę, gdyż Polacy są coraz bardziej świadomi potrzeb dbania o zdrowie i aktywnego wypoczynku na łonie natury, który idealnie łączy się z leczniczymi zabiegami – dodaje Michał Kolankiewicz.

W tym roku Polska jest krajem partnerskim 25. edycji targów, dzięki czemu jej walory turystyczne pozna cały świat.

Top