Archiwum Aktualności

NIE MA ŻARTÓW Z UPAŁAMI
Kategoria: wiadomosci

27.07.2010 r. Jak wykazały badania naukowców prowadzone pod patronatem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z powodu dużych upałów, kiedy temperatura przekracza 25ºC, ilość zgonów wzrasta o 30 proc. Spowodowane jest to przede wszystkim przegrzaniem organizmu, który broniąc się przed upałem, wydala z siebie duże ilości potu, a wraz z nim niezbędne do prawidłowego funkcjonowania składniki mineralne

PYTANIE NA ŚNIADANIE
Kategoria: wiadomosci

05.06.2012 r. W dzisiejszym programie „Pytanie na śniadanie” na antenie telewizyjnej Dwójki przedstawiciel portalu Woda dla zdrowia tuż po godz. 10-tej odpowiadał na pytania dotyczące walorów wód mineralnych. Zachęcamy do obejrzenia materiału !

"Wysowianka" gościła polskie gwiazdy biathlonu
Kategoria: wiadomosci

01.02.2016. 27 stycznia w siedzibie w Wysowej miała miejsce konferencja prasowa przedstawicieli Wysowianki i Polskiej Reprezentacji w Biathlonie. Na spotkaniu pojawili się ze strony firmy: Prezes Wacław Furmanek, Wice-Prezes Włodzimierz Kubiak, Joanna K. Boryga i sportowcy: Weronika Nowakowska, Monika Hojnisz, Łukasz Szczurek, Grzegorz Guzik, trener kadry Adam Kołodziejczyk, prezes Polskiego Związku Biathlonu Dagmara Gerasimuk.

co krakowianie mają w kranie?
Kategoria: wiadomosci

24.03.2016 r. Trzy artykuły opublikowane w prasie 16 marca, w Dzienniku Polskim oraz w Polskiej Gazecie Krakowskiej, zawierają pochwały krakowskiej wody wodociągowej a postponują wody butelkowane jako asortyment gorszego sortu.

Konkurs fotograficzny Uzdrowiska Ciechocinek
Kategoria: wiadomosci

02.08.2016 r. Uzdrowisko Ciechocinek S.A. zaprasza do wzięcia udziału w I edycji Konkursu Fotograficznego "Uzdrowisko".Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany do fotografów amatorów. Fotografie muszą zostać wykonane na terenie Ciechocinka. Nadsyłanie prac do 31 sierpnia.

Złoty medal dla Perlage
Kategoria: wiadomosci

27.07.2016 r. Podczas pierwszego Fine Water Tasting Competition w Guangzhou w Chinach eksportowa Perlage została nagrodzona złotym medalem! W czasie konkursu, wodę, niczym wino, degustowali profesjonalni jurorzy - wodni sommelierzy o międzynarodowej renomie. Polska woda mineralna zdobyła złoty medal w kategorii wód gazowanych.

Cisowianka na BMW Półmaratonie Praskim
Kategoria: wiadomosci

26.08.2016 r. Tradycyjnie w ostatnią niedzielę wakacji ulicami prawobrzeżnej Warszawy kilka tysięcy uczestników BMW Półmaratonu Praskiego pokona 21 km 97 m. Trzecia edycja imprezy zaplanowana została dokładnie na 28 sierpnia. Po raz pierwszy za odpowiednie nawodnienie zawodników zadba CISOWIANKA.

Ostatnie dni konkursu "Muszynianki"
Kategoria: wiadomosci

29.08.2016 r. Tylko do końca sierpnia smakosze „Muszynianki” mogą pokazać swój life balance z „Muszynianką”. Na zdjęcia i filmy producent czeka jeszcze tylko trzy dni! Spieszcie się bo czekają atrakcyjne nagrody! Szczegóły na stronie producenta.

XVI Międzynarodowa Konferencja Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego
Kategoria: wiadomosci

30.08.2016 r. W dniach 4-6 września w Olsztynie odbędą się połączone konferencje - XVI Międzynarodowa Konferencja Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza „Jawny i Utajony Niedobór Magnezu”oraz XIII Sympozjum z cyklu Pierwiastki Śladowe w Środowisku–Problemy Ekologiczne i Analityczne. Organizatorami tych naukowych wydarzeń jest Wydział Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Katedra Podstaw Bezpieczeństwa, Polskie Towarzystwo Magnezologiczne im. prof. Juliana Aleksandrowicza oraz Komitet Chemii Analitycznej PAN. Celem konferencji jest prezentacja teoretycznego i praktycznego dorobku naukowego w zakresie przemian magnezu i innych biopierwiastków.

Rośnie eksport wód butelkowanych
Kategoria: wiadomosci

31.08.2016 r. Choć wody butelkowane stanowią obecnie niewielką część w eksporcie napojów bezalkoholowych z Polski, to ich sprzedaż zagraniczna rośnie w bardzo szybkim tempie. Już w pierwszym kwartale tego roku ich sprzedaż poszła w górę o około 37 procent. Polskie wody mineralne trafiały do tej pory do miejsc gdzie była duża Polonia, jednak obecnie wody butelkowane z Polski trafiają w najodleglejsze zakątki świata.

Witaj szkoło!
Kategoria: wiadomosci

02.09.2016 r. Wczoraj dzieci wróciły do szkoły, a dziś na szkolnych korytarzach zabrzmiał pierwszy dzwonek i rozpoczęły się lekcje. Nie zapominajmy, że ważnym elementem drugiego śniadania jest napój - najlepiej naturalna woda mineralna! Ponieważ na to jaki napój znajdzie się w plecaku ucznia zdecydowany wpływ mają rodzice, zachęcamy do wyboru wody! Dlaczego? Zobaczcie!

Top