Maj 2010

 Przegląd prasy 2010

Styczeń 2010
Luty 2010
Marzec 2010
Kwiecień 2010

Maj 2010
Czerwiec 2010

Lipiec 2010
Sierpień 2010
Wrzesień 2010

Październik 2010
Listopad 2010
Grudzień 2010


31 maja 2010 r.
STAROPOLANKA 2000 ZMIENIŁA WIZERUNEK

Woda Staropolanka 2000 (Zespół Uzdrowisk Kłodzkich) oferowana jest teraz w nowych, ciemniejszych i bardziej gustownych butelkach. Woda Staropolanka 2000 dostępna jest w butelkach 1,5l w wersji gazowanej i delikatnie nasyconej CO2. Ta wysokozmineralizowana naturalna woda mineralna to prawdziwa skarbnica minerałów. Charakteryzuje się bardzo wysoką zawartością wapnia, optymalną ilością magnezu i dużą ilością wodorowęglanów, jest więc idealna dla osób chcących wzmocnić swój układ kostny, układ krążenia, zniwelować stres, poprawić funkcjonowanie układu trawiennego. Jest polecana także sportowcom i osobom prowadzącym aktywny tryb życia, z uwagi na większe zapotrzebowanie na składniki mineralne, które organizm ludzki traci każdego dnia.


www.rynekhoreca.pl
1
2 maja 2010 r.

MILION W
EJŚĆ NA STRONY PORTALU WODA DLA ZDROWIA

Niezwykle dużą popularność zyskał w ostatnim czasie portal „Woda dla zdrowia”, na którego stronach można znaleźć wszystko, co dotyczy wody i jej znaczenia dla zdrowia człowieka. Portal jest jednym z elementów programu „Woda dla zdrowia” działającego od 5 lat pod patronatem Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza. Celem jego jest upowszechnianie wiedzy dotyczącej wody i jej znaczenia w kształtowaniu zrównoważonej diety oraz propagowanie wody jako jednego z ważnych źródeł składników mineralnych tak bardzo potrzebnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka .

Więcej >>>


www.medicalonline.pl
12 maja 2010 r.

MILION WEJŚĆ NA STRONY PORTALU WODA DLA ZDROWIA

Niezwykle dużą popularność zyskał w ostatnim czasie portal „Woda dla zdrowia”, na którego stronach można znaleźć wszystko, co dotyczy wody i jej znaczenia dla zdrowia człowieka. Portal jest jednym z elementów programu „Woda dla zdrowia” działającego od 5 lat pod patronatem Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza. Celem jego jest upowszechnianie wiedzy dotyczącej wody i jej znaczenia w kształtowaniu zrównoważonej diety oraz propagowanie wody jako jednego z ważnych źródeł składników mineralnych tak bardzo potrzebnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka Więcej >>>


Świat Zdrowia
Maj 2010 r.
Iwona Widzyńska-Gołacka

WODA ZDROWIA DODA

Pijemy, bo czujemy pragnienie? Za późno! W organizmie już zaczął się proces odwodnienia. Dlaczego pijemy za mało? Ponieważ mamy złe nawyki żywieniowe. Nawyków tych niestety często uczymy również dzieci. Zamiast wody, poimy je słodką herbatką i innymi dosładzanymi napojami. Tymczasem eksperci żywieniowcy twierdzą, że dziecko bardzo chętnie wypije wodę, gdy nie będziemy mu przesadnie dogadzać podając płyny z cukrem. Z artykułu można się dowiedzieć ile wody potrzebujemy, dlaczego powinniśmy ją pić oraz co się dzieje gdy jej brakuje w organizmie. Warto byłoby poruszyć jeszcze temat rodzaju wody, którą należy pić.

 

Top