Nestle Aquarel

 


 


 

NESTLE AQUAREL

NATURALNA WODA ŹRÓDLANA DLA CAŁEJ RODZINY

Nestlé Aquarel to naturalna woda źródlana, doskonale czysta i zdrowa, może być przeznaczona do picia dla całej rodziny.

Woda źródlana Nestlé Aquarel, z portfolio Nestlé Waters, produkowana jest w Polsce i wydobywana z krystalicznie czystego, w pełni chronionego przez naturę źródła „Dąb” o głębokości 100 m. W produkcji wody Nestlé Aquarel wykorzystywana jest wiedza i wieloletnie doświadczenie Nestlé w zakresie żywienia. Woda Nestlé Aquarel spełnia surowe normy jakości i bezpieczeństwa wymagane przez Nestlé oraz polskie prawo. Dodatkowo, jej wysoka jakość została potwierdzona przez niezależny autorytet w zakresie żywienia dzieci i niemowląt – Instytut Matki i Dziecka.

Nestlé Aquarel jest wodą źródlaną, pierwotnie czystą, zaliczaną do wód o średniej mineralizacji tzn. takich, które w 1 litrze zawierają od 500 do 1500 mg rozpuszczonych składników mineralnych. Poziom wybranych składników mineralnych: wapń – 112,2 mg/l, magnez – 24,3 mg/l, sód – 12,8 mg/l.


Zdrowa woda dla całej rodziny
 
 

Woda charakteryzuje się średnią zawartością składników mineralnych i w zależności od potrzeb i okoliczności woda Nestlé Aquarel może być spożywana przez osoby w rożnym wieku.

Regularne picie wody jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pijąc min. 1,5 l odpowiednio dobranej wody dziennie możemy zachować odpowiednie nawodnienie organizmu, które decyduje o naszym samopoczuciu, zdrowiu i kondycji.

Woda Nestlé Aquarel ma orzeźwiający, lekki smak, dlatego jest ona doskonałym uzupełnieniem codziennego menu rodziny.

Dobra woda dla dzieci

Nestlé Aquarel uzyskała pozytywną opinię niezależnych ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka, którzy pozytywnie zaopiniowali wodę Nestlé Aquarel dla dzieci powyżej 1 roku życia (Opinia nr 5/08 Z DN. 21.08.2008).

Oferta dla każdego

Oferta Nestlé Aquarel skierowana jest do całej rodziny. Oprócz naturalnej wody źródlanej w butelkach o pojemności 1,5l w wersji gazowanej i niegazowanej, Nestlé Aquarel oferuje również specjalne warianty wody i napojów dla dzieci:

  • Dla najmłodszych członków rodziny niegazowana woda Nestlé Aquarel dostępna jest w wygodnej, lekkiej poręcznej butelce (330 ml), idealnie dopasowanej do dziecięcej rączki i szkolnego plecaka. Jej wygodne sportowe zamknięcie ułatwia dziecku picie wody w ciągu całego dnia, a zachęcą je do tego postaci z kreskówek Looney Tunes, umieszczone na etykietach produktu.

  • Z kolei napój Nestlé Aquarel o smaku brzoskwiniowym i truskawkowym (również w poręcznej butelce o pojemności 0,33l) to zdrowa alternatywa dla wysoko słodzonych, kalorycznych napojów gazowanych i soków. Ma pyszny smak a co najważniejsze o połowę mniej kalorii niż soki czy napoje gazowane, nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników. Dzięki niej dziecko może łagodnie przejść od słodkich napojów do świata smacznej i zdrowej wody.

Polityka jakości

Na każdym etapie, (od wydobycia, poprzez rozlewanie do butelek aż do momentu, w którym woda znajdzie się na rodzinnym stole), woda źródlana Nestlé Aquarel spełnia wymogi ścisłych kontroli jakości, stanowiących część programu „Nestlé Quality System“ opracowanym na podstawie ISO 9000. Jednocześnie, naturalna woda Nestlé Aquarel podlega najsurowszym normom lokalnym i międzynarodowym pod względem jakości i procedur higieny opartych na Dobrej Praktyce Higienicznej, Dobrej Praktyce Produkcyjnej oraz na systemach HACCP i QMS.

Top