2009

WYDARZENIA

Rok 2009

 

WESOŁYCH ŚWIĄT 2009

 

Naszym stałym i przyszłym czytelnikom, z okazji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA i nadchodzącego NOWEGO 2010 ROKU składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w pracy zawodowej. Aby te ŚWIĘTA upłynęły w zdrowiu i radości w gronie najbliższych, a przyszły 2010 ROK obfitował w same sukcesy i był lepszy od tego, który żegnamy. Życzymy Państwu, by zawsze na Waszych stołach gościła dobra woda mineralna przynosząca zdrowie i dobre samopoczucie. Zespół programu „Woda dla zdrowia”.


 MIKOŁAJKI 2009

 Tradycyjne już po raz piaty 4 grudnia 2009 roku na Rynku w Krakowie licznie zgromadzili się wszyscy, którzy chcieli dowiedzieć się jakie wody mineralne polecały i rozdawały Mikołaje. Był to już V pochód 100 Mikołajów ulicami Krakowa. Pomysłodawcą akcji jest Tadeusz Wojtaszek., który pełnił w pochodzie funkcję Generalnego Mikołaja. Jest on ekspertem ds. wód mineralnych Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza, a także  twórcą programu „Woda dla zdrowia”, w ramach którego ten pochód się odbył. Akcja miała na celu przypomnieć, jak cenne wody mineralne mamy w kraju oraz że pić ją należy przez cały rok w celach profilaktyczno-zdrowotnych. O szczegółach tego wydarzenia można przeczytać tutaj. 

 


GOŚCIE ODWIEDZILI PONAD 600 000 STRON PORTALU WODA DLA ZDROWIA

Mamy przyjemność zakomunikować, iż 20 stycznia 2009 roku odnotowaliśmy 600.000 wejść na strony portalu WODA DLA ZDROWIA, który nieprzerwanie funkcjonuje od 3 lat. Powstanie programu Woda dla zdrowia, a w jego ramach portalu internetowego - podyktowane było potrzebą uświadomienia społeczeństwu jak ważną rolę spełnia woda w kształtowaniu zrównoważonej diety, uwzględniając te składniki, jakie posiadają różne rodzaje wód. Biorąc pod uwagę ilość wejść – możemy śmiało powiedzieć, że portal spełnia swoje zadanie i widać, że internauci szukają źródeł rzetelnych informacji o wodzie.

Już w tym roku, od początku stycznia, goście dokonują średnio 600 wejść dziennie na strony portalu, co daje dobry sygnał, iż 2009 rok będzie lepszy od poprzedniego o ponad 30%. Dodatkowo o portalu coraz częściej mówi się w mediach takich jak: prasa radio i telewizja oraz na licznych stronach i forach internetowych.Ostatnio w Gazecie Wyborczej (z dnia 2 stycznia 2009 roku), poświęcono kolumnę na opis portalu.

Już w tym roku, od początku stycznia, goście dokonują średnio 600 wejść dziennie na strony portalu, co daje dobry sygnał, iż 2009 rok będzie lepszy od poprzedniego o ponad 30%. Dodatkowo o portalu coraz częściej mówi się w mediach takich jak: prasa radio i telewizja oraz na licznych stronach i forach internetowych.Ostatnio w Gazecie Wyborczej (z dnia 2 stycznia 2009 roku), poświęcono kolumnę na opis portalu Woda dla zdrowia. Czytamy w nim wiele pochwał, m.in.: „Portal Wodadlazdrowia.pl zawiera sporo przydatnych informacji na temat wody, zaczynając od znanej wszystkim, że woda to najważniejszy element diety i główny składnik organizmu, i że nie można pozwolić sobie, żeby każdego dnia nie dostarczyć organizmowi odpowiedniej porcji.” Portal został przedstawiony jako ciekawy, mogący zainteresować ze względu na różnorodność poruszanych tematów: znaczenie związków mineralnych zawartych w wodzie, podział i wyjaśnienie różnicy pomiędzy dostępnymi na rynku wodami butelkowanymi., rodzaje kąpieli, czy uzdatnianie wody. Zachęcamy również do częstego odwiedzania stron portalu. 

Top