Nowości

 

NOWOŚCI
 


Złota” Jurajska wspiera siatkarki na Mistrzostwach Europy

Od 25 września 2009 r. ruszają rozgrywki Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. Turniej potrwa do 4 października a gospodarzem tegorocznej edycji jest Polska. Jurajska Spółdzielnia Pracy jako producent naturalnej wody mineralnej Jurajska, jedynej posiadającej tytuł oficjalnej wody Polskiej Siatkówki, będzie jednym ze sponsorów zawodów. Po zakończonych sukcesem i zdobyciem tytułu mistrzów Europy występach polskich siatkarzy na Mistrzostwach Europy w Turcji przyszedł czas na nasze siatkarki. Podobnie jak naszych „złotych” reprezentantów, również nasze zawodniczki wspierać będzie naturalna woda mineralna Jurajska. Mamy nadzieję, że przyniesie to podobny efekt i występy naszych siatkarek zakończą się porównywalnym sukcesem.

W tegorocznych rozgrywkach ME znajduje się 16 najlepszych drużyn naszego kontynentu, a Polska znalazła się w grupie z krajami: Chorwacja, Holandia, Hiszpania. W naszej kadrze panują bojowe nastroje i liczymy na zacięte i efektowne mecze.

Zawodniczki biorące udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy w siatkówce pić będą podczas turnieju naturalną wodę mineralną Jurajska, która ze względu na swe właściwości idealnie ugasi pragnienia sportowców oraz uzupełnia poziom minerałów w ich organizmach. Jurajska umożliwi również przeżywanie sportowych uniesień kibicom przed telewizorami gwarantując wspólne kibicowanie poprzez sponsorowanie transmisji telewizyjnych z tych zawodów. Zmagania siatkarek będziemy mogli śledzić na antenie stacji Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra. Przewidywanych jest 120 godzin transmisji a do obsługi imprezy Polsat skierował 32 kamery. Jurajska przygotowała również niespodzianki dla tych sympatyków tej pięknej dyscypliny sportu, którzy będą dopingować zawodniczki bezpośrednio w halach sportowych.

Jurajska Spółdzielnia Pracy od lat związana jest z siatkówką i jej sympatykami angażując się w różne projekty mające na celu propagowanie tego sportu. Od 2008 roku firma współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej wspierając męską i żeńską reprezentację narodową.


Jurajska wspiera siatkarzy w Mistrzostwach Europy w Turcji

Ruszają właśnie rozgrywki Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. Jurajska Spółdzielnia Pracy jako producent naturalnej wody mineralnej Jurajska, jedynej posiadającej tytuł oficjalnej wody Polskiej Siatkówki, będzie sponsorem transmisji telewizyjnych z tych zawodów. Zmagania siatkarzy będziemy mogli śledzić na antenie stacji Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra. Mistrzostwa rozgrywane są w dniach 3-13 wrzesień w Turcji (Izmir i Stambuł). Zgromadzą najlepsze reprezentacje naszego kontynentu. W tym roku Polska znalazła się w grupie z krajami: Francja, Niemcy, Turcja. Więcej >>>


Jurajska z kadrą siatkarską w Łodzi

17.08.2009 r. Jurajska Spółdzielnia Pracy jako producent naturalnej wody mineralnej Jurajska, jedynej posiadającej tytuł oficjalnej wody Polskiej Siatkówki, jest sponsorem transmisji telewizyjnych VII Memoriału Huberta Wagnera odbywającego się w dniach 20-23 sierpnia w Łodzi. Turniej jest poświęcony pamięci legendarnego trenera, twórcy największych sukcesów polskiej siatkówki. Patronat nad imprezą objął Prezydent RP. Transmisje ze spotkań obejrzeć można będzie na antenie TV4 oraz Polsat Sport. Turniej ten od 2003 roku gromadzi najlepsze drużyny narodowe z całego świata. W obecnej edycji oprócz 2 ekip z Polski (kadra A i B) zagrają Chiny, Serbia, Hiszpania i Włochy. Rozgrywki zapowiadają się emocjonująco gdyż reprezentacje gości traktują turniej jako ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy i pojawią się w swoich optymalnych składach. Zanosi się zatem na ciekawą i zacięta rywalizację. Jurajska umożliwi przeżywanie sportowych uniesień kibicom przed telewizorami. Należy też wspomnieć, że nasi zawodnicy piją właśnie naturalną wodę mineralną Jurajska, która ze względu na swe właściwości idealnie ugasi pragnienia sportowców oraz uzupełni poziom minerałów w ich organizmach. Jurajska Spółdzielnia Pracy od lat związana jest z siatkówką i jej sympatykami angażując się w różne projekty mające na celu propagowanie tego sportu. Od 2008 roku firma współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej wspierając męską i żeńską reprezentację narodową.


Jurajska z siatkarzami

Za nami pierwsze mecze Ligi Światowej 2009. Jurajska Spółdzielnia pracy jako producent naturalnej wody mineralnej Jurajska, jedynej posiadającej tytuł oficjalnej wody Polskiej Siatkówki, jest wzorem lat poprzednich sponsorem transmisji telewizyjnych Ligi Światowej siatkarzy. Zmagania siatkarzy możemy śledzić jak co roku na antenie stacji Polsat.

Emocjonujące rozgrywki z udziałem Polskiej reprezentacji potrwają do 26 lipca. Wezmą w nich udział najlepsze zespoły narodowe z całego globu. W tym roku Polska znalazła się w grupie z krajami: Wenezuela, Finlandia i Brazylia. Zanosi się zatem na ciekawą i zacięta rywalizację. Jurajska umożliwi przeżywanie sportowych uniesień kibicom przed telewizorami. Należy też wspomnieć, że nasi zawodnicy piją właśnie naturalną wodą mineralną Jurajska, która ze względu na swe właściwości idealnie ugasi pragnienia sportowców oraz uzupełni poziom minerałów w ich organizmach.

Jurajska Spółdzielnia Pracy od lat związana jest z siatkówką i jej sympatykami angażując się w różne projekty mające na celu propagowanie tego sportu. Od 2008 roku firma współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, wspierając męską i żeńską reprezentację narodową.


Naturalna woda mineralna Jurajska sponsorem I Biegu Częstochowskiego

W sobotę 18 kwietnia 2009 roku odbył się I Bieg Częstochowski wokół Jasnej Góry organizowany, pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Przeora klasztoru Jasna Góra, przez stowarzyszenie ”Zabiegani”. I Bieg częstochowski przeznaczony był dla miłośników i amatorów biegania. Uczestnicy biegu gasili pragnienie naturalną wodą mineralną Jurajska, która była jednym ze sponsorów imprezy. Stowarzyszenie „Zabiegani” powstało 5 kwietnia 2008 roku, kiedy to grupa sportowców - amatorów podjęła decyzję o powołaniu stowarzyszenia biegaczy. Celem stowarzyszenia „Zabiegani” jest popularyzacja biegania jako najprostszego  sposobu aktywności ruchowej. Program stowarzyszenia jest także zgodny z misją Jurajska , która również stawia na wspieranie aktywnego i zdrowego stylu życia.


Jurajska w najnowszym teledysku "Przez chwilę" Formacji Nieżywych Schabuff 

Naturalna woda mineralna Jurajska stała się jednym z elementów scenariusza najnowszego teledysku Formacji Nieżywych Schabuff do  piosenki "Przez chwilę". Wykorzystanie to nie jest dziełem przypadku ponieważ lider zespołu, Olek Klepacz, okazał się wiernym smakoszem Jurajskiej. Zobacz więcej >>>Wrzesień 2008 r.

W Myszkowie zostało zmodernizowane Centrum Dystrybucji Jurajska

 

Centrum obsługuje kilka tysięcy sklepów. Istniejące magazyny zostały zastąpione nowoczesnym magazynem o powierzchni prawie 2700 m2, spełniającym najwyższe standardy i wymogi Unii Europejskiej. Nowy magazyn jest wyposażony w nowoczesny system informatyczno-logistyczny łączący wszystkie etapy obsługi klienta – począwszy od złożenia zamówienia, po wysyłkę towaru. W obiekcie zastosowano nowatorski system składowania, wykorzystujący zaawansowane technologie. Na terenie kraju funkcjonują Centra Dystrybucji Jurajska w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Lublinie. Obok sektora sieciowego i hurtowego są one jednym z trzech podstawowych kanałów dystrybucji.


Jurajska Spółdzielnia Pracy w loterii pod hasłem "Zasmakuj natury z Jurajską" 

Pod hasłem „ Zasmakuj natury z Jurajską” rozpoczęła się nowa loteria promocyjna organizowana wspólnie z magazynem dla kobiet Claudia. Promocją konsumencką objęte są cztery produkty: Naturalna woda mineralna Jurajska gazowana i niegazowana (1,5L), niegazowana ze smakiem cytryny i lemonki (1,5 L). Produkty te oznaczone są specjalną etykietą promocyjną. Każdy, kto dokona zakupu w okresie od 15.06.08 do 17.08.08 produktu objętego promocją oraz wyśle sms-a z kodem znajdującym się na wewnętrznej stronie zakrętki promocyjnego produktu weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. W loterii można brać udział wielokrotnie, a każdy kolejny zakup to szansa na wygraną. Do rozdania są trzy dwuosobowe vouchery na Kubę i trzy dwuosobowe vouchery na weekendowe pobyty w Spa oraz 4000 ręczników plażowych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.jurajska.pl


Uroczyste otwarcie Centrum Dystrybucji Jurajska

 

8.08.2008 odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego Centrum Dystrybucji Jurajska poprzez symboliczne przecięcie wstęgi przez Prezesa Jurajskiej Spółdzielni Pracy Bogdana Wawrzyniaka. Centrum Dystrybucji w Myszkowie obsługuje kilka tysięcy sklepów i ciągle prężnie się rozwija zdobywając nowych odbiorców. Aby sprostać oczekiwaniom klienta przy stale zwiększającej się liczbie obsługiwanych punktów konieczna była rozbudowa dotychczasowej infrastruktury.

Istniejące magazyny zostały zastąpione nowoczesnym magazynem o powierzchni prawie 2700 m˛, spełniającym najwyższe standardy i wymogi Unii Europejskiej. Nowy magazyn jest wyposażony w nowoczesny system informatyczno-logistyczny łączący wszystkie etapy obsługi klienta – począwszy od złożenia zamówienia po wysyłkę towaru, a zastosowanie nowatorskiego systemu składowania przy wykorzystaniu zaawansowanego sprzętu technicznego zapewni jeszcze wyższe standardy obsługi i skrócenie czasu dostawy do klienta.

Warto nadmienić, iż na terenie Polski funkcjonują Centra Dystrybucji Jurajska w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Lublinie i są one obok sektora sieciowego i hurtowego jednym z trzech podstawowych kanałów dystrybucji.9 czerwca 2008 r.

Naturalna woda mineralna Jurajska oficjalną wodą polskiej siatkówki

Jurajska Spółdzielnia Pracy podpisała umowę o współprace z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej w ramach, której przez następne trzy lata naturalna woda mineralna Jurajska będzie oficjalną wodą polskiej reprezentacji siatkarzy. Jurajska, jako woda średniozmineralizowana może być spożywana w dużych ilościach, stanowi również wartościową bazę do przygotowywania suplementów. Właściwości naturalnej wody mineralnej Jurajska idealnie współgrają z potrzebami siatkarzy, a pijąc ją są zawsze gotowi do zaciętej walki. Jurajska Spółdzielnia Pracy od lat blisko związana jest z siatkówką między innymi poprzez sponsorowanie klubów sportowych oraz sponsoring transmisji meczy polskiej reprezentacji mężczyzn. W zeszłym roku dotychczasowa współpraca została dodatkowo rozszerzona o sponsoring piłki plażowej.Kwiecień 2008 r.

POSTAWIMY NA MERCHANDISING

- mówi Maciej Ludwik,
dyrektor ds.marketingu i sprzedaży
 w Jurajska SP

Duże nakłady kierujemy na rozwój dystrybucji naszych produktów w całej Polsce. miejsce w pierwszej dziesiątce w rankingach sprzedażowych wody butelkowanej zobowiązuje do wytężonej pracy nad umacnianiem pozycji i zwiększeniem udziałów rynkowych. W roku 2008 duży nacisk kładziemy również na poprawę ekspozycji naszych produktów, poprzez rozwój działań merchandisingowych.Marzec 2008 r.

DYNAMICZNY ROZWÓJ JURAJSKIEJ

Spółdzielnia Pracy Jurajska przygotowuje się do budowy obiektu magazynowo – dystrybucyjnego w Myszkowie (woj. śląskie). Hala o powierzchni 2700 mkw. powstanie po wyburzeniu nieużytkowanych zabudowań znajdujących się na terenie firmy przy ulicy Słowackiego.

 

Top