Kwiecień 2008


Przegląd prasy 2008 r.


Styczeń 2008
Luty 2008
Marzec 2008
Kwiecień 2008
Maj 2008
Czerwiec 2008
Lipiec 2008
Sierpień 2008
Wrzesień 2008
Październik 2008

Listopad 2008

Grudzień 2008

 

 

Zobacz również
Przegląd prasy 2007 r.

www.medialine.pl
Kwiecień 2008 r.

TRANSPARENTNA "CISOWIANKA"

Nowe nakrętki to nie jedyny przygotowany na ten sezon element strategii marketingowej, który ma zwrócić uwagę handlowców i klientów na Cisowiankę. W sklepach można już kupić Cisowiankę z nowymi etykietami, a premierę nowego korka zaplanowano na ostatnie dni kwietnia, tuż przed długim weekendem majowym. "Nie chodzi wyłącznie o wyróżnienie naszego produktu. Woda z definicji powinna być czysta i uznaliśmy, że najlepszym dopełnieniem Cisowianki będą właśnie transparentne korki. Zaważyły też względy związane z higieną produktu i jego jakością. Każdy nowy korek ma wewnątrz specjalną wkładkę, taką drugą część.

Dzięki temu nakrętki są szczelniejsze, a zarazem łatwej je odkręcić" - mówi Edyta Bilska, marketing manager w firmie Nałęczów Zdrój, produkującej Cisowiankę. Korki składające się z dwóch części stosowane są zazwyczaj w produktach z wyższej półki. Dla klientów Cisowianki zmiana korka nie będzie się wiązać z  wyższą ceną samej wody. "W dalszym ciągu chcemy, aby nasza woda była towarem pierwszej potrzeby dostępnym dla każdego klienta - podkreśla Edyta Bilska15 kwietnia 2008 r.

MINERALNA Z INOWROCŁAWIA

Powstanie nowoczesna pijalnia

Wody mineralne i termalna solanka, to kolejne po tężniach wabiki, które mają przyciągnąć kuracjuszy do inowrocławskich sanatoriów. Inowrocław chce tym samym dorównać znanym uzdrowiskom, które od dawna słyną z markowych wód mineralnych. W mieście, a właściwie w Parku Zdrojowym wyrosnąć ma nowoczesna pijalnia, w której serwowane będą wody czerpane z kilku ujęć. Dwie studnie, w których na pewno znajduje się woda z odpowiednią ilością minerałów, zlokalizowane są w sąsiedztwie miejscowego szpitala. Wystarczy tylko przeprowadzić ponowne badania składu, unowocześnić ujęcia i dowozić mineralną do sanatoriów i uzdrowiskowych lokali

Miasto zamierza też dotrzeć do nowych pokładów wody, najlepiej dwóch o różnych zawartościach minerałów. Przy okazji liczy, że natrafi na solankę termalną, którą wypełniony zostanie basen odkryty w dzielnicy uzdrowiskowej. W tym celu wykonane zostaną w Parku Zdrojowym odwierty do 1200 metrów w głąb ziemi Uruchomienie studni przy szpitalu oraz rozpoczęcie odwiertów możliwe będzie po uzyskaniu koncesji z ministerstwa środowiska. (FI)12/13 kwietnia 2008 r.

MINERALNA CZY STOŁOWA?
 

Pochwała należy się autorce tekstu za przyczynianie się do rozpowszechniania wiedzy o wodzie butelkowanej, potrzebnej przy dokonywaniu prawidłowych wyborów, podczas codziennych zakupów. Widać, że autorka bywa gościem naszej strony internetowej, co nas bardzo cieszy.4 kwietnia 2008 r.
Magdalena Raduszyńska
KOBIETY POWINNY PIĆ WIĘCEJ WODY

Artykuł przedstawia wypowiedź pani Joanny Solan, specjalistki odnowy biologicznej z fizjoterapią, która jest również nauczycielką wychowania fizycznego. Wyjaśnia między innymi, dlaczego organizm nie może żyć bez wody, dlaczego tak ważne jest jej ciągłe dostarczanie, kto i dlaczego potrzebuje większe ilości wody, jakie składniki mineralne mają znaczenie dla zdrowia, a także porusza kwestie związane z piciem wód mineralnych gazowanych.


Top