Muszynianka

  

NATURALNA WODA MINERALNA
MUSZYNIANKA
Polecana przez ekspertów programu
WODA DLA ZDROWIA

jako woda
profilaktyczno-zdrowotna


  

Zawartość znaczących dla zdrowia
składników mineralnych w mg/l

Kationy:
wapniowy Ca++.....................152,7
magnezowy Mg
++..................154,9
sodowy Na+...........................59,8

Aniony:
wodorowęglanowy HCO3-.......1351,9
siarczanowy SO42-....................34,0
chlorkowy Cl-..........................8,59

Suma składników stałych.......1767,2


ASORTYMENT
WÓD MINERALNYCH
Zobacz >>> 

Zarząd Firmy:
Spółdzielnia Pracy MUSZYNIANKA
ul. Kościuszki 58
33-380 Krynica Zdrój

 

tel. 018 471 22 54
       018 477 71 24
fax  018 471 21 34
biuro@muszynianka.pl


Adres Zakładu:
ul. Lipowa 5
33-370 Muszyna

tel. 018 471 40 75
fax  018 471 90 63
zaklad@muszynianka.pl

PRASA >>>

 

Wiadomości Handlowe
Rozmowa z Leszkiem Cidyłą, kierownikiem Działu Sprzedaży i Promocji Spółdzielni Pracy Muszynianka

 


DYSTRYBUCJA:
Firma ALDO
Brzezie k/ Krakowa nr 123
tel. 012 285-17-73
e-mail: aldo@ambar.pl

Sklep-Aldo

Muszynianka 1,5 L Gazowana
  


Woda mineralna MUSZYNIANKA popularność zawdzięcza swojemu charakterystycznemu smakowi oraz składnikom. "Muszynianka" charakteryzuje się dużą zawartością najcenniejszych biopierwiastków jakie mogą posiadać wody mineralne - magnezem i wapniem. Posiada też dużą ilość wodorowęglanów, które regulują procesy trawienne. Dlatego woda mineralna MUSZYNIAKA jest niezwykle cenną wodą profilaktyczno zdrowotną. Pita regularnie służy zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Duża ilość magnezu zawarta w wodzie mineralnej usprawnia przede wszystkim czynności układu odpornościowego oraz nerwowo-mięśniowego. Ten cenny minerał bierze udział w ponad 300 procesach biochemicznych. Pozwala zmniejszyć ryzyko zachorowań na choroby nowotworowe i układu krążenia (miażdżycę, nadciśnienie tętnicze) oraz zminimalizować zaburzenia snu, napięcia nerwowe i stresy. Ilość magnezu zawarta w półtoralitrowej butelce "Muszynianka" pokrywa dzienne zapotrzebowanie na ten pierwiastek, przeciwdziała zatruciom związkami ołowiu, fluoru, rtęci oraz neutralizuje skutki zanieczyszczeń przemysłowych. Wapń zapobiega osteoporozie, zbytniej krzepliwości krwi oraz zabezpiecza przed nadmierną przepuszczalnością ścian naczyń krwionośnych w stanach uczuleniowych.
Muszyna to piękna miejscowość, malowniczo położona w dolinie rzeki Poprad. Działalność uzdrowiskową rozpoczęto tam w 1930 roku, dwa lata później wykonano odwierty dwóch pierwszych źródeł mineralnych. W uzdrowisku tym leczy się choroby układu oddechowego i układu pokarmowego. Dla Spółdzielni priorytetem jest dbałość o zachowanie najwyższej jakości wody. Służy temu system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001: 2001 oraz system HACCP. Codziennie woda badana jest w laboratorium przedsiębiorstwa oraz systematycznie poddawana kontroli w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W roku 2005 uruchomiono nowoczesną linię rozlewniczą niemieckiej firmy "KRONES", a w lipcu 2007, firma zmieniła nazwę na Spółdzielnię Pracy "Muszynianka". Udział produktów Spółdzielni na rynku wynosi 5-6 proc."Muszynianka" wydobywana jest z 8 odwiertów znajdujących się na terenie Popradzkiego Parku Narodowego w Muszynie. Używana woda mineralna jest poddawana procesowi odżelazienia. "Muszynianka" dostępna jest w opakowaniach 0,6l oraz 1,5l. Sprzedawana jest nie tylko w Polsce, ale i za granicą: w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Australii oraz Wielkiej Brytanii.


NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
                 

O wysokiej jakości produktów oraz uznaniu na polskim i zagranicznym rynku świadczyć mogą liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte przez "Muszynianka" w ciągu ostatnich kilku lat. Są to m.in.: Certyfikat "Gwarancja Najwyższej Jakości", "Diamentowa Malwa" 2007, Statuetka Przedsiębiorstwa „Fair Play” 2005, Statuetka i Certyfikat "EUROPRODUKT" 2006 oraz Gazela Biznesu 2004. Markę "Muszynianka" doceniono także za granicą, przyznając Złoty Medal w Konkursie Promocyjnym Polski Hit Produkt w Stanach Zjednoczonych. Konsumenci również uznali "Muszyniankę" za produkt godny zaufania, o czym świadczy przyznanie produktowi srebrnego godła w kategorii "Wody Mineralne" w ogólnopolskim konkursie LAUR KONSUMENTA 2005.

Przegląd Gospodarczy i Grupa Medialna Partner przyznała Spółdzielni Pracy "Muszynianka" tytuł "Solidny Pracodawca Małopolski 2009" za zasługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Krak-Business" każdego roku przyznaje statuetkę Pióro Biznasu najlepszym przedsiębiorcom. 22 maja 2012 roku z rąk Prezydenta Miasta Krakowa statuetkę odebrała również Spółdzielnia Pracy Muszynianka za promowanie swojej wody mineralnej "Muszynianka". 


Decyzją Rady Programowej i Kapituły Plebiscytu "Firma Roku" organizowanego w razmach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość Spółdzielnia Pracy "Muszynianka" została lauratem pierwszego miejsca zdobywając Orła Przedsiębiorczości 2015. 
SPORT TO ZDROWIE

Spółdzielnia Pracy "Muszynianka" angażuje się także w życie lokalnej społeczności, stawiając duży nacisk na działalność charytatywną. Sponsoruje I-ligowy zespół siatkówki kobiet MKS Muszynianka-Fakro Mistrza Polski 2011 r.


Fot. D6 ; mksmuszynianka.com

 

Top