CisowiankaPolecana
przez ekspertów programu

WODA DLA ZDROWIA
jako doskonała
woda do picia


Zawartość znaczących dla zdrowia
składników mineralnych
w mg/litr

  Kationy:
  
wapniowy Ca++.........................128.3
   magnezowy Mg
++........................21,3
   sodowy Na+...................................10
   żelazowy Fe
++..............................0,1

   Aniony:
  
wodorowęglanowy HCO3-..........519
   siarczanowy SO42-......................
   chlorkowy Cl-.................................5

 Suma składników mineral. - 714
Analiza wykonana przez
Zakład Tworzyw Uzdrowiskowych
Państwowego Zakładu Higieny
w Poznaniu -  nr HU 94/2005

PRODUCENT:

Nałęczów  Zdrój Sp. z o.o.
24-150 Nałęczów-Zdrój
ul. 1 maja 12

C
z ujęcia "Cisy" Drzewce 35
24-150 Nałęczów-Zdrój


Kontakt:
tel.: 081 740-93-66
fax: 081 503-70-44e-mail:
cisowianka@cisowianka.pl
Strona firmowa:
www.cisowianka.pl


Dalsze strony:

Tour de Pologne>>>

Mille Miglia 2016>>


Asortyment>>>

Monika Bellucci twarzą marki Perlage


Archiwum>>>


 

naturalna woda mineralna


Naturalna woda mineralna Cisowianka wydobywana jest na Płaskowyżu Nałęczowskim, obfitującym w liczne źródła wód mineralnych, które od dawien dawna wykorzystywane były do celów leczniczych. Występują one w podziemnych złożach, w szczelinach węglanowych utworów  kredy górnej, dzięki temu nasycone są wieloma cennymi minerałami.

Cisowianka jest wodą średniozmineralizowaną, zawierającą jednak spore ilości wapnia i magnezu, których znaczenie dla zdrowia jest bardzo duże i powszechnie już teraz znane. Dlatego przy dobrze zbilansowanej diecie można ją pić w dowolnej ilości nie naruszając ich bilansu w organizmie i zachować ich odpowiedni poziom. Dzięki ogólnie umiarkowanej ilości składników mineralnych jest smaczna i ma przyjemny smak, dzięki czemu jest doskonałym napojem do gaszenia pragnienia, chętnie pitym zarówno przez starszych jak i dzieci.

Pijąc Cisowiankę wypłukujemy także z organizmu zbędne, szkodliwe produkty jakie tworzą sie w czasie normalnych procesów życiowych. Dlatego jej picie pozwala na oczyszczanie z nich naszego ciała.

Picie dobrej wody, jaką jest Cisowianka, ma także pozytywny wpływ na urodę. Kiedy niema odpowiedniej ilości wody, skóra staje sie sucha i wiotka, pojawiają się zmarszczki i cellulit. Przestaje być wilgotna i gładka, błony śluzowe zaczną się wysuszać. Także dzięki wodzie włosy nie tracą swojego naturalnego blasku a paznokcie mają zapewnioną swoją twardość i elastyczność. Woda jest podstawowym składnikiem w każdej diecie odchudzającej. Pomaga więc w utrzymaniu zgrabnej sylwetki i kondycji fizycznej, a tym samym i dobrego samopoczucia.Cisowianka rozlewana jest na nowoczesnej linii rozlewniczej wyposażonej w maszyny rozlewnicze nowej generacji. Zarząd Spólki duży nacisk kładzie na inwestycje. W czerwcu 2007 r. uruchomiono kolejną, nowoczesną linię technologiczną do butelkowania wody, dzięki temu moce produkcyjne zakładu wzrosły o 30%. Firma ma już zakontraktowaną kolejną wysokiej klasy linię, która będzie montowana w listopadzie. Na jesieni rusza też budowa magazynu oraz dalsza modernizacja parku technologicznego.

 

Jednym z głównych walorów Cisowianki jest jej wysoka pierwotna czystość, nie skażona żadnymi zanieczyszczeniami bakteriologicznymi ani chemicznymi. Dzięki wysokim standardom higienicznym podczas rozlewu wody uzyskano długi, dwuletni termin przydatności jej do spożycia. Nad tym aby zachować te wysokie parametry jakościowe wody czuwa własne bardzo dobrze wyposażone i wciąż rozbudowywane specjalistyczne laboratorium. Cisowianka badana jest też systematycznie przez specjalistyczne laboratoria zewnętrzne i Sanepid. Dlatego woda ta jest godna zaufania i można ją bez obaw podawać nawet małym dzieciom.
Cisowianka nazwę swą zawdzięcza Stefanowi Żeromskiemu, który opisując Nałęczów w Ludziach bezdomnych wspomniał źródło wody mineralnej w parku otaczającym stary zamek w dobrach Cisowskich. Pod tą nazwą woda znana jest od 1979 roku i wydobywana jest w Drzewcach w rejonie Nałęczowa przez Spółkę Nałęczów Zdrój powstałą w 1999 r. Spółka w całości o kapitale polskim, doskonale konkuruje działającymi na polskim rynku potentatami światowymi zajmując czołowe miejsce na rynku wód butelkowanych.


Top