Image 1

Najnowsze wiadomości

 • Czerwiec 19, 2017

  16.06.2017r. W "Gazecie Krakowskiej" ukazał się niezwykle ciekawy i obszerny materiał poświęcony nieco zapomnianemu miejscu na mapie Krakowa, a mianowicie dawnemu Zakładowi Kąpielowemu założonemu przez Antoniego Matecznego, mieszczącemu się obecnie przy rondzie jego imienia. Ukryte w starym parku miejsce, ma szanse znów tętnić życiem, a nowe pokolenia Krakowian nie tylko wg planów inwestora będą znów mogły odpoczywać w odnowionym parku, ale także pić wodę niegdyś tu rozlewaną jako "Krakowiankę".

 • Czerwiec 05, 2017

  05.06.2017r. Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. przygotowało wspaniałą atrakcję dla wszystkich miłośników wycieczek - bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem „Szlakiem Ciechocińskiej Fabryki Soli” w 185. rocznicę jej powstania. Wycieczki z przewodnikiem odbywać się będą w każdy poniedziałek czerwca. Więcej informacji na stronie Uzdrowiska.

 • Czerwiec 05, 2017

  03.06.2017r. 27 maja w Lublinie odbyła się XX Naukowa Lubelska Konferencja Magnezologiczna "Pierwiastki-Zdrowie-Środowisko" organizowana przez lubelski oddział Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego. Konferencję swoim honorowym patronatem objął prof. dr hab. Andrzej Drop, rektor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W czasie konferencji swoje wystąpienia prezentowali naukowcy z całej Polski. Uczestniczył w niej także członek prezydium Zarządu Głównego PTMag i kierownik programu Woda dla zdrowia, Tadeusz Wojtaszek, który w czasie konferencji prezentował dotychczasową działalność programu oraz portalu.

 • Maj 19, 2017

  19.05.2017r. 18 maja, na starcie w Brescii w północnych Włoszech stanęło ponad 400 unikatowych, zabytkowych samochodów sportowych aby rywalizować w „najpiękniejszym wyścigu świata” jak nazywane jest Mille Miglia. Już po raz drugi sponsorem głównym tego niezwykłego wydarzenia jest Cisowianka Perlage. Włoscy organizatorzy w ubiegłym roku byli pod wrażeniem elegancji, jakości tej naturalnej wody mineralnej i tego jak swoim musowaniem wpisuje się we włoskie dolce vita. W tym roku Cisowianka Perlage wystawia również do rywalizacji dwie swoje załogi – obie w wyjątkowych Astonach Martinach.

 • Maj 17, 2017

  17.05.2017r. Sklepowe półki uginają się od wielu rodzajów wód butelkowanych. W gąszczu butelek można się pogubić. Jak znaleźć odpowiednią wodę mineralną dla siebie? W podkrakowskim Zabierzowie w doborze wody pomogą wykwalifikowani pracownicy Sklepu Aldo, gdzie klient otrzyma poradę i fachowe informacje dotyczące każdej wody stojącej na półce tego sklepu. Dodatkowo wody zakupić można przez internet,a telefonicznie....otrzymać poradę dotyczącą wyboru wody! To jedyny taki sklep z wodami mineralnymi!

 • Maj 15, 2017

  15.05.2017r. Już 18 maja rusza słynny włoski wyścig Mille Miglia. W tym roku ta prestiżowa impreza obchodzi swoją 90-tą rocznicę! Drugi rok z rzędu partnerem tego jedynego w swoim rodzaju wyścigu będzie Cisowianka Perlage. Musująca woda w specjalnie przygotowanych puszkach i butelkach będzie ponownie orzeźwiać zmęczonych jazdą kierowców i ich pilotów. Na starcie imprezy pojawią się także dwie załogi teamu Perlage.

 • Maj 04, 2017

  04.05.2017r. Pierwsze dnia maja są doskonałą okazją na prasowe podsumowanie kwietnia. Wraz z nadejściem wiosny na łamach prasy pojawiać zaczęło się coraz więcej materiałów poświęconych wodzie. Wśród poprawnych merytorycznie artykułów pojawiają się nadal takie, które mogą wprowadzać czytelników w błąd,aczkolwiek dominują teksty z których czytelnicy wyniosą coś dobrego dla swojego zdrowia i zdrowego nawyku picia wody!

 • Maj 02, 2017

  02.05.2017r. Cisowianka z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku, ciesząc się ogromną sympatią i zaufaniem konsumentów. Kolejnym dowodem siły marki jest przyznany jej już po raz ósmy z rzędu tytułu Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand.

 • Kwiecień 27, 2017

  27.04.2017r. Naturalna woda mineralna "Krystynka" doczekała się nowej, pięknej strony internetowej. Pochodząca z Ciechocinka woda od wielu lat ceniona jest przez kuracjuszy, a także sportowców i osoby pracujące fizycznie. Dlaczego? Jej charakterystyczny słonawy smak, to zasługa doskonałego składu mineralnego, który świetnie uzupełnia niedobory pierwiastków w organizmie.

Top