Cisowianka Perlage

Cisowianka Perlage to więcej niż bąbelki

Perlage to średniozmineralizowana woda mineralna stanowiące alternatywę dla wody gazowanej. Dlaczego? Perlage jest wodą musującą! Jej bąbelki są dużo mniejsze niż te zawarte w tradycyjnej gazowanej wodzie. Jej delikatne musowanie, podobne do najlepszych win musujących, nie uderza w nos i nie wypełnia żołądka.

Musowanie wody Perlage sprawia, że idealnie współgra ona z potrawami, które przygotowujemy czy to dla grona najbliższych osób czy też na wielkie przyjęcia. Drobne bąbelki w wodzie poprawiją odczuwanie smaku przygotowanych posiłków. Przez to, że jest ona niskosodowa - czyli niesłona, nie zakłóca smaku dań.

Jeśli dodamy do tego piękną, błękitną butelkę w której została zamknięta powstaje obraz idealnej towarzyszki spotkań przy stole.

Dzięki połączeniu wysokiej jakości designu oraz naturalnej wody mineralnej o doskonałym smaku, produkt ten został doceniony za granicami naszego kraju. Obecnie Cisowianka Perlage jest eksportowana jest począwszy od krajów europejskich takich jak Włochy czy Francja, po tak odległe rejony świata jak Stany Zjednoczone czy Japonia. Cieszy się uznaniem w tych krajach promując przy tym także Polskę, będąc naszą dobrą reklamą. Pozycja eksportowej marki Perlage za granicą ciągle się umacnia. Najlepszym dowodem na jej coraz silniejszą pozycję i rozwój działań eksportowych jest podpisanie umowy partnerskiej z prestiżowym wyścigiem samochodowym Mille Miglia. Polskie Zdroje, do których należy exportowa marka Perlage i Cisowianka Perlage, zostały wybrane przez organizatorów rajdu spośród grona międzynarodowych firm. Dzięki temu Perlage, jako pierwsza polska marka w historii, stała się długoterminowym sponsorem tego słynnego na cały świat wydarzenia.
W lipcu 2016 r. eksportowa Perlage została nagrodzona złotym medalem podczas pierwszego Fine Water Tasting Competition w Guangzhou w Chinach.

 

Cisowianka Perlage to więcej niż moda

Picie wody to nie tylko moda, ale przede wszystkim ważny element zdrowego stylu życia. Jednak marka Perlage jest silnie kojarzona ze światem mody i sztuki. Obecna jest zarówno w eleganckich butikach polskich projektantów jak i w czasie ich pokazów mody oraz rozmaitych eventów. Cisowianka Perlage, która bardzo silnie kojarzona jest ze światem mody, aktywnie wspiera również kulturę i sztukę. Marka została na kolejny sezon partnerem Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.  

Top