Cisowianka - Aktualności

CISOWIANKA już po raz dziewiąty z rzędu otrzymała tytuł Superbrands a po raz szósty - Superbrands Polska Marka.

Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą ideę brandingu (budowanie świadomości marki) poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które osiągnęły rynkowy sukces. Superbrands funkcjonuje od ponad 20 lat na całym świecie, a od 12 w Polsce.

Wyróżnienia przyznawane są wyłącznie w oparciu o opinie konsumentów zebrane w niezależnym badaniu rynku realizowanym przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. Badanie Superbrands realizowane jest co roku i jest największym badaniem siły marki w Polsce.

Najwyżej ocenione marki w każdej kategorii otrzymują tytuł Superbrands. Najwyżej ocenione marki stworzone w Polsce otrzymują tytuł Superbrands Polska Marka.


Cisowianka po raz drugi wesprze projekty wodne UNICEF

W styczniu 2016 r. marka Cisowianka rozpoczęła współpracę z UNICEF Polska w ramach programów wodnych prowadzonych przez organizację w krajach rozwijających się.

Do czerwca 2016 r. w sklepach w całej Polsce dostępne były butelki wody Cisowianka oznaczone logo UNICEF. Część przychodu z ich sprzedaży została przekazana na rzecz programów UNICEF zapewniających dostęp do czystej wody pitnej. Zebrana kwota wystarczyła na instalację 107 pomp wodnych w najbiedniejszych regionach świata. Oznacza to, że dzięki współpracy Cisowianki z UNICEF czysta woda mogła dotrzeć do kilkudziesięciu tysięcy dzieci.

Na świecie wciąż około 660 mln ludzi nie ma dostępu do czystej wody pitnej. UNICEF działając w ponad 100 krajach świata buduje i udoskonala źródła wody pitnej oraz sanitariaty w szkołach i lokalnych społecznościach. Potrzeba pomocy najbiedniejszym rejonom świata, gdzie brak dostępu do sprawdzonych źródeł wody pitnej powoduje zagrożenia zdrowia i życia tysięcy dzieci, jest tak duża, że Cisowianka i UNICEF zdecydowały się kontynuować współpracę na rzecz programów wodnych.

Do niegazowanej Cisowianki w butelkach 1,5 i 0,5 litra, na których widniało logo UNICEF dołączy dedykowana dzieciom MOJA PIERWSZA CISOWIANKA. Dzięki temu również najmłodsi konsumenci, z pomocą rodziców, będą mogli włączyć się w pomaganie potrzebującym.

W tym roku Cisowianka wesprze akcję edukacyjną UNICEF Polska mającą na celu uświadomienie jak trudna jest sytuacja wodna w niektórych rejonach świata i jakie zagrożenia niesie za sobą brak dostępu do czystej wody pitnej.

Współpraca z UNICEF jest kontynuacją działalności charytatywnej Cisowianki. Od 2008 roku marka wspierała Polską Akcję Humanitarną w budowaniu studni w Sudanie. Wspólnymi działaniami z UNICEF marka chce pomóc w uzyskiwaniu dostępu do wody w innych rejonach Afryki i Świata. Ważny dla nas jest też fakt, iż w centrum działań UNICEF są dzieci, które są najbardziej narażone na cierpienia, u podłoża których leży brak dostępu do pitnej wody.

Po więcej informacji na temat naszych działań i informacje dotyczące zebranej kwoty zapraszamy na stronę www.cisowianka.pl/unicef

 

 

 


Cisowianka Perlage partnerem Filharmonii Poznańskiej

Cisowianka Perlage od lat aktywnie wspiera polską kulturę i sztukę. Od 4 lat jest partnerem Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. W tym roku marka nawiązała współpracę z kolejną ważną instytucją kulturalną – Filharmonią Poznańską.  

Wojciech Nentwig, Dyrektor Naczelny Filharmonii Poznańskiej:

Tak jak Cisowianka, w tym i Perlage – jest perłą pośród polskich wód mineralnych, tak i nasza instytucja serwuje swym odbiorcom wiele muzycznych pereł z całego świata. Bardzo się więc cieszymy na idealnie współgrającą współpracę naszego tandemu, którą inaugurujemy w sezonie 70-lecia Filharmonii Poznańskiej”.

Agata Berndt Wazelin, PR Manager Nałęczów Zdrój S.A., właściciela marki Cisowianka Perlage:

Wspieranie tak szanowanych instytucji polskiej kultury i sztuki jak między innymi Filharmonia Poznańska jest dla nas bardzo ważne. Mamy nadzieję, że sezon 2017/18 będzie pierwszym z wielu, w których dane nam będzie współpracować z Filharmonią”.


Galeria zdjęć poniżej


Na Sportowo z Cisowianką - VIII Edycja      22-23.09.2017

Już po raz ósmy, zwolennicy aktywności fizycznej mogą powitać jesień w Nałęczowie. Podczas dwóch dni, w organizowanych zawodach sportowych, zarówno zespołowych jak i indywidualnych, każdy znajdzie coś dla siebie, a na zwycięzców czekają medale, dyplomy i jeszcze coś... - niezapomniana kolacja w wyjątkowym Water&Wine.

 >>> Więcej


Jeszcze tylko 3 dni dzielą nas od startu największej w tym roku w Polsce imprezy triathlonowej – ENEA IRONMAN 70.3 GDYNIA. Oficjalną wodą tych zawodów jest CISOWIANKA.

Swój start w tegorocznym Enea Ironman 70.3 Gdynia powered by Herbalife (jedynych w Polsce zawodach triathlonowych pod szyldem Ironman’a) zapowiedziało blisko 4 tysiące zawodników
z całego świata, w tym zarówno osoby ze światowej czołówki zawodników jak i gwiazdy polskiej sceny i ekranu (między innymi Katarzyna Gorczyca i Maciej Dowbor).

W sobotę, 5 sierpnia kibiców rozgrzeje pojedynek mistrzów sportu – Pawła Korzeniowskiego
i Roberta Korzeniowskiego. Utytułowani sportowcy zmierzą się ze sobą na dystansie sprinterskim,
a całej rywalizacji przyświecać będzie charytatywny cel. Zwycięzca przekaże czek o wartości 15.000 złotych na rzecz UNICEF Polska. W zależności od wyniku pojedynku, pieniądze wesprą dzieci
w ogarniętej wojną Syrii lub w Sudanie Południowym.

Niedziela (6 sierpnia) upłynie pod znakiem triathlonowej rywalizacji na najwyższym poziomie. Do Gdyni przyjadą zawodnicy z ponad 40 krajów świata. Faworytem do zwycięstwa będzie Niemiec, Boris Stein a jego najgroźniejszymi rywalami - Ivan Tutukin (RUS) – ubiegłoroczny triumfator gdyńskiej imprezy; Daniil Sapunov (UKR) - trzykrotny olimpijczyk, w zeszłym roku drugi w Gdyni a także Łukasz Kalaszczyński (POL) – 6. na mecie ubiegłorocznych zawodów w Gdyni i drugi zawodnik tegorocznej edycji Enea 5150 Warsaw.

Po raz pierwszy w tym roku o odpowiednie nawodnienie zawodników każdego dnia sportowej rywalizacji zadba CISOWIANKA – oficjalna woda Enea Ironman 70.3 Gdynia.


Informacja prasowa Cisowianka


Mille Miglia - wielkie święto motoryzacji

18 maja, na starcie w Brescii w północnych Włoszech stanęło ponad 400 unikatowych, zabytkowych samochodów sportowych aby rywalizować w „najpiękniejszym wyścigu świata” jak nazywane jest Mille Miglia. Tegoroczna edycja tego legendarnego wyścigu jest wyjątkowa gdyż w tym roku mija równo 90 lat od startu pierwszego wyścigu z Brescii do Rzymu i z powrotem w 1927 roku.

W tym roku kierowcy tradycyjnie starują ze słynnej rampy na Viale Venezia w Brescii. Pierwszy etap wyścigu zakończy się w Padvie skąd kierowcy pojadą do Rzymu aby przez Parmę, czwartego dnia rywalizacji wrócić do Brescii.

Podczas ubiegłych edycji Mille Miglia na starcie zobaczyć można było wiele gwiazd. 1000 mil próbowali przejechać między innymi Daniel Day-Lewis, Jeremy Irons, Adrien Brody, Jay Leno czy Rowan Atkinson.

Już po raz drugi sponsorem głównym tego niezwykłego wydarzenia jest Cisowianka Perlage. Włoscy organizatorzy w ubiegłym roku byli pod wrażeniem elegancji, jakości tej naturalnej wody mineralnej i tego jak swoim musowaniem wpisuje się we włoskie dolce vita. W tym roku Cisowianka Perlage wystawia również do rywalizacji dwie swoje załogi – obie w wyjątkowych Astonach Martinach.

 


Cisowianka sponsorem tytularnym cyklów Mazovia MTB Marathon i Road Tour! 

Z przyjemnością informujemy, że Cisowianka, została sponsorem tytularnym dwóch wiodących cykli rowerowych organizowanych przez Zamana Group. Współpraca pozwoli organizatorowi na przygotowanie jeszcze atrakcyjniejszej oferty dla zawodników z całej Polski w sezonie 2017. Cezary Zamana zaprasza na wyścigi szosowe i maratony MTB.

Cisowianka od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku wód mineralnych w Polsce. Butelkowana jest w jednym z najnowocześniejszych zakładów na świecie. Marka aktywnie angażuje się w imprezy sportowe, zachęcając do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Cisowianka Mazovia MTB Marathon to cykl maratonów rowerowych organizowany przez utytułowanego polskiego kolarza Cezarego Zamanę. Rozgrywany w najpiękniejszych rejonach Polski, oferuje zróżnicowane pod względem trudności trasy oraz zapewnia każdemu amatorowi zdrową rywalizację i możliwość posmakowania tej wyjątkowej dyscypliny kolarskiej.

Cisowianka Road Tour to pierwszy w Polsce ogólnopolski cykl wyścigów szosowych rozgrywany w formule „od amatora do zawodowca”. Ta nowatorska koncepcja w połączeniu z profesjonalnym zapleczem techniczo-organizacyjnym oraz ogromnym doświadczeniem Cezarego Zamany w tworzeniu dużych imprez kolarskich, pozwoliła stworzyć wyjątkowy cykl szosowy, który podbija serca cyklistów z całej Polski.  

Dzięki Cisowiance zawodnicy cyklów rowerowych – Cisowianka Mazovia MTB Marathon i Cisowianka Road Tour nie muszą martwić się o odpowiednie nawodnienie organizmu w trakcie rywalizacji jak i po zawodach. 


Awans marki Cisowianka do pierwszej trójki Rankingu Najcenniejszych Marek

Awans marki Cisowianka do pierwszej trójki Rankingu Najcenniejszych Marek w Polsce dziennika Rzeczpospolita w kategorii napojów bezalkoholowych. Już po raz 13 „Rzeczpospolita" przy współpracy firmy doradczej Acropolis Advisory i pod patronatem Ministerstwa Rozwoju oceniła 330 krajowych znaków towarowych pod względem ich wartości oraz siły i mocy rynkowej. W tym prestiżowym Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek CISOWIANKA awansowała na 3 miejsce w kategorii Napoje Bezalkoholowe.
Jest to kolejny, po otrzymaniu ósmego z rzędu tytułu Superbrands, dowód na wzrastającą ciągle siłę marki Cisowianka na polskim rynku, gdzie od lat zajmuje miejsce niekwestowanego lidera kategorii wód mineralnych.
Firma ZL Nałęczów Zdrój oraz marka Cisowianka doceniana jest nie tylko w kraju ale i zagranicą. W 2016 roku ZL znalazł się na liście 1000 najbardziej obiecujących przedsiębiorstw przygotowanej przez specjalistów Londyńskiej Giełdy.

(informacja prasowa Cisowianka)


Cisowianka znów wyróżniona

​Kolejnym potwierdzeniem siły marki Cisowianka jest przyznanie jej już po raz ósmy z rzędu zaszczytnego tytułu Superbrands a także Superbrands Created in Poland.
 Utrzymać się na szczycie przez osiem lat może jedynie marka, której jakość i pozycja są niepodważalne.

Badanie Superbrands to jedno z szerzej zakrojonych konsumenckich badań rynku w Polsce, które uwzględnia wszystkie istotne marki w każdej z badanych branż. Tegoroczny Proces Certyfikacji składał się z badania, przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia na próbie ponad 15 tysięcy polskich konsumentów oraz ocen ekspertów Rady Marek. Jedynie marki, które były wyjątkowo chętnie rekomendowane przez konsumentów i jednocześnie ocenione pozytywnie przez ekspertów, miały szansę na uzyskanie tytułu.

Uroczysta, 11-ta Gala Superbrands podczas, której wręczone zostaną statuetki najlepszym markom na rynku odbędzie się 15 maja 2017 roku w Warszawie.


(Informacja prasowa Cisowianka)


Moja pierwsza Cisowianka

Oferta ZL Nałęczów Zdrój powiększyła się o MOJĄ PIERWSZĄ CISOWIANKĘ – dedykowaną najmłodszym naturalną wodę mineralną Cisowianka w małych butelkach o pojemności 0,33 litra które idealnie pasują do tornistrów i plecaków, zaopatrzone w specjalny ułatwiający picie korek. Dzięki temu dzieci w przedszkolu czy szkole będą mogły mieć naturalną wodę mineralną Cisowianka zawsze przy sobie i bez problemu napiją się kiedy będą miały taką potrzebę. Więcej>>>

 


Cisowianka na BMW Półmaratonie Praskim

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę wakacji ulicami prawobrzeżnej Warszawy kilka tysięcy uczestników BMW Półmaratonu Praskiego pokona 21 km 97 m. Trzecia edycja imprezy zaplanowana została dokładnie na 28 sierpnia. Po raz pierwszy za odpowiednie nawodnienie zawodników zadba CISOWIANKA.

Trasa, posiadająca atest PZLA, pozwoli nie tylko przebiec najważniejszymi szlakami Pragi, ale również sprzyjać będzie biciu rekordów życiowych. Nie ma na niej znacznych wzniesień, ani kluczenia krętymi uliczkami. Będą za to liczne strefy kibica oraz pięć tuneli muzycznych, a także sześć punktów nawodnienia. A wiadomo, że przy biegach długodystansowych, szczególnie przy wysokiej temperaturze, nawodnienie to sprawa kluczowa.

„W tym roku po raz pierwszy nawiązaliśmy współpracę z CISOWIANKĄ, która dzięki swojemu składowi mineralnemu świetnie nawadnia wyczerpany wysiłkiem organizm, gasi pragnienie, a także może wspomagać uzupełnianie minerałów. – mówi Sławomir Szczęsny, dyrektor BMW Półmaratonu Praskiego – Dzięki CISOWIANCE każdy zawodnik podczas biegu i na mecie nie będzie musiał martwić się o dobre uzupełnianie płynów”

„Cisowianka zawsze bardzo mocno związana była ze zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną – dodaje Agata Berndt, PR Manager ZL Nałęczów Zdrój – dlatego też z przyjemnością wspieramy najlepsze imprezy sportowe w Polsce. Mamy nadzieję, że BMW Półmaraton Praski wpisze się na stałe do naszego kalendarza.”

BMW Półmaraton Praski odbywa się od 2014 roku. W ubiegłorocznej edycji metę tego największego stołecznego półmaratonu prawobrzeżnej Warszawy przekroczyło blisko 6000 osób z 26 krajów. W tegorocznej edycji zawodników na pewno nie będzie mniej a swój start zapowiedział m.in. były chodziarz Robert Korzeniowski, wioślarski mistrz olimpijski Adam Korol.
 

 

Galeria zdjęć


  • Orkiestra Filharmonii Poznańskiej - fot.K.Zalewska

  • Teatr Wielki Opera Narodowa - fot.Krzysztof Bieliński

  • Teatr Wielki - Opera Narodowa

  • Rafał Blechacz

  • Cisowianka-Perlage

  • Opera Narodowa i Perlage
Top