MAGiCA z JODEM

 

Woda stołowa funkcjonalna
MAGiCA z jodem
Polecana przez ekspertów programu
WODA DLA ZDROWIA
jako woda 
profilaktyczno-zdrowotna


Zawartość 
znaczących dla zdrowia 
składników mineralnych w mg/l

magnezowy Mg++.................100,00
wapniowy Ca
++....................200.00
jodkowy J-...............................0,15


Polecana kobietom w ciąży oraz w okresie karmienia piersią


WSZYSTKO O JODZIE 
JOD - regulator zdrowia i inteligencji

JOD - niepozorny pierwiastek
Woda na odchudzanie
Audycja 
O jodzie mówi 
prof. Zbigniew Szybiński


Wyprodukowana
na licencji i zlecenie
Agencji 
Promocyjno Handlowej

 

Rząska, ul. Paski 38
30-199 Kraków

Biuro Handlowe
32-080 Zabierzów
ul. Rodziny Poganów 7
tel. 12 257-93-60
e-mail: aldo@ambar.pl 


DYSTRYBUCJA:

Magazyn hurtowy 
 AMBAR-ALDO
32-080 Brzezie
ul. Szlachecka 25

tel. 12 285-18-73
magazyn@ambar.pl 

Sklep Firmowy
32-080 Zabierzów
ul. Rodziny Poganów 7
tel. 12 285 15 06
sklepaldo@ambar.pl 

Sklep internetowy
www.sklepaldo.ambar.pl

 

 
 
MAGiCA z jodem
to woda magnezowo-wapniowo-jodowa, przeznaczona dla osób prowadzących aktywny tryb życia, dbających o zdrowie i dobre samopoczucie. Korzystna dla osób uprawiających sport rekreacyjny i turystykę, dla dzieci i młodzieży. Uzupełnia dietę w najważniejsze składniki mineralne i zapobiega obniżaniu ich poziomu w organizmie. Zawarte w niej składniki mineralne są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, intensyfikują procesy przemiany materii, łagodzą dolegliwości alergiczne oraz wspomagają odchudzanie.
Dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu, powinniśmy uzupełniać naszą dietę w składniki mineralne, które regulują ważne procesy życiowe w naszym organizmie.
 
JOD jest niezbędny do produkcji hormonów tarczycy, które regulują przemianę materii, wzrost i dojrzewanie młodzieży. Brak jodu może być przyczyną nieprawidłowego rozwoju płodu i zaburzeń powodujących obniżenie poziomu inteligencji dzieci. Niedobór jodu powoduje skłonności do tycia. Pierwiastek wpływa pozytywnie na prawidłową pracę mózgu. Dzienne zapotrzebowanie organizmu na jod wynosi średnio 150 mikrogramów, a kobiety w ciąży i matki karmiące powinny otrzymywać go w ilości około 200 mikrogramów.
 
MAGNEZ 
bierze udział w ponad 300 procesach biochemicznych i dlatego decyduje o prawidłowej czynności układu immunologicznego, nerwowo-mięśniowego, układu krążenia, w tym mięśnia sercowego. Człowiek potrzebuje dziennie około 300-400 mg magnezu. Osoby uprawiające sport i ćwiczenia fizyczne, podlegające stresom oraz kobiety w ciąży i matki karmiące piersią potrzebują go około 450-525 mg.
 
WAPŃ jest podstawowym budulcem kości oraz zębów, i zapobiega osteoporozie. Wpływa korzystnie na przekazywanie impulsów nerwowych i kontroluje proces krzepnięcia krwi oraz wspomaga przemianę materii. Dziennie zapotrzebowanie organizmu człowieka na wapń wynosi 600-1200 mg. Jest to ilość, która powinna warunkować prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Większe jednak zapotrzebowanie mają kobiety w ciąży i matki karmiące, kobiety w okresie menopauzy i wszystkie osoby u których występuje niedobór tego biopierwiastka.
 
Stołowa woda funkcjonalna MAGiCA z jodem
jest smaczna i doskonale gasi pragnienie, a przy tym dostarcza organizmowi niezbędne składniki mineralne, które z wody są łatwo przyswajalne. Pozwala odpowiednio nawadniać organizm i zapewnić mu stabilność gospodarki wodno-elektrolitowej. MAGiCA z jodem, posiadając  odpowiednie stężenia składników mineralnych, nie pozwala na obniżenie tych drogocennych składników odżywczych w ustroju.
 
 
Wodę należy pić systematycznie małymi porcjami, (około 1 szklanki - 200 ml), z przerwami co najmniej 15 minut. W ciągu całego dnia można wypić do około 1,5 litra, a w czasie upałów nawet więcej.
 
Woda zawiera składniki mineralne wg zaleceń Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza. Posiada pozytywną opinię Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego - Zakładu Higieny. Zgłoszona jest do rejestru Głównego Inspektora Sanitarnego, jako środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

Wodę MAGiCA z jodem można nabyć w sklepach i punktach sprzedaży podanych obok oraz zamówić w sklepie internetowym i u dystrybutorów telefonicznie.

 

Top